Рой Ходжсон – фаворит у букмекерів на посаду головного тренера «Лестера»

Рейтинг Букмекерів

Схоже, чинний чемпіон Англії «Лестер» скоро знайде нового головного тренера. Все йде до того, що біля керма команди встане Рой Ходжсон.

Рой Ходжсон – фаворит у букмекерів на пост головного тренера «Лестера»

Букмекерська компанія William Hill пропонує поставити на те, що саме Ходжсон стане новим головним тренером «Лестера», з коефіцієнтом 1,14. За повідомленнями британської преси, питання про призначення на посаду екс-наставника збірної Англії – справа вирішена.

Зазначимо, що букмекерська контора Sun Bets і зовсім перестала приймати ставки на призначення Ходжсона.

За оцінкою аналітиків William Hill, шанси очолити «Лестер» є і у виконуючого обов’язки головного тренера Крейга Шекспіра. Поставити на те, що саме він буде рятувати «Лисиць» від вильоту, можна з коефіцієнтом 5,0. Напевно підняла шанси фахівця перемога в останньому турі Прем’єр-ліги над «Ліверпулем» (3:1).

Поставити на те, що команду очолять Майкл О’Ніл або Раян Гіггз, можна з коефіцієнтом 26,0. Імовірність призначення Гуса Хіддінка, який заявив, що був би не проти попрацювати в «Лестері», експерти оцінюють в 34,0. Таким же коефіцієнтом оцінюють шанси Алана Пардью, Роберто ді Маттео і Глена Ходдла.

За 34,0 можна зробити ставку на те, що «Лисиць» очолить Найджел Пірсон, шанси якого ще недавно були дуже високими.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?