Родзинки статистики. «Ворскла» – «Динамо»: битва непереможних

Олександр Веселов

Напередодні поєдинку між «Ворсклою» та «Динамо», що пройде сьогодні, 4-го жовтня, в Полтаві, звернемо увагу на деякі цікаві статистичні подробиці, що склалися до старту матчу.

Чи буде переможений сьогодні?

Чи буде переможений сьогодні?

«Динамо» Київ не програє в українській Прем’єр-лізі на протязі 37 (!) матчів, тож звернемо увагу на наступний коефіцієнт, який пропонує букмекерська контора Favbet: перемога або непрограш «Динамо» – 1.11 (ймовірність – 71%).

Але більш цікавий наступний факт – якщо непереможна серія українського гранда з Києва здивує не кожного, зовсім інша справа, досягнення подібного роду від «Ворскли», адже полтавці не знають смаку поразки в УПЛ вже 17 поєдинків поспіль! Тож на їхню перемогу або відсутність поразки можна поставити за 2.70 (29%).

Йдемо далі. Київський клуб в 9 із 10 останніх поєдинків національного чемпіонату забивав щонайменше 2 голи. Тож подивимося, що нам пропонує Favbet: «Динамо» заб’є більше 1.5 гола – 1.55 (60%), «менше» – 2.35 (40%).

«Динамо» в останніх 5 матчах УПЛ із 6, перемагавши у першому таймі, тріумфувало у поєдинку в цілому. На це також можна поставити: «Динамо» виграє у першому таймі, та в матчі загалом (увага, не плутати з «перемогою в обох таймах») – 1.90 (53%).

Крім того, «Динамо» не програє «Ворсклі» на протязі шести поєдинків у всіх турнірах, коефіцієнт за непрограш «Динамо» становить 1.11.

Також можна ознайомитися з іншими основними позиціями букмекерів на цей поєдинок.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?