Родзинки статистики. Україна – Іспанія

Олександр Веселов

«Рейтинг Букмекерів» вже розглянув ситуацію та основні коефіцієнти перед матчем Україна – Іспанія у заключному турі групового етапу кваліфікації до Євро-2016, а зараз ми звернемо увагу на цікаві статистичні подробиці, що передують зустрічі в Києві.

Давід де Хеа та Ікер Касільяс

Давід де Хеа та Ікер Касільяс

По-перше, програвши в другому турі поточної кваліфікації Словаччині (2:1), Іспанія виграла всі наступні матчі в групі. Іншими словами, її переможний «стрік» в офіційних поєдинках досяг цифри 7. В букмекерській конторі Favbet за перемогу іспанців в Києві пропонують коефіцієнт 2.70 (35%).

По-друге, діючі чемпіони Європи не просто виграли 7 останніх матчів, а зробили це «всуху», не дозволивши суперникам забити в свої ворота жодного м’яча. Звернемо увагу на наступні позиції лінії: Іспанія не програє – 1.48 (68%); Україна не заб’є гол – 2.90 (34%); «суха» перемога Іспанії – 3.50 (29%).

По-третє, у всіх семи попередніх офіційних матчах Іспанія вигравала перший тайм, після перерви доводивши поєдинок до переможного кінця. В букмекерській лінії виокремимо таку пропозицію по першому тайму та матчу загалом: П2П2 – 4.10 (24%).

З іншого боку, не тільки Іспанія може похвалитися «непробивним» захистом, адже Україна також не пропускала гол в шести із останніх восьми офіційних поєдинків. У Favbet на непрограш господарів можна поставити за 1.47 (68%), а позиція «Іспанія не заб’є гол» оцінена коефіцієнтом 2.90 (34%).

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?