Рішення по справі причетності Конте до «договірняка» буде винесено в травні

Олександр Веселов

Головний тренер збірної Італії Антоніо Конте, котрого наразі вважають очевидним фаворитом на посаду наступного менеджера лондонського «Челсі», має за спиною деякі невирішені проблеми минулого, з якими прагне розібратись якнайшвидше.

Суд має винести своє рішення до старту Євро-2016

Суд має винести своє рішення до старту Євро-2016

Справа в тому, що 46-річний фахівець досі залишається підозрюваним по слідах відомого корупційного скандалу Calcio Scommesse, що спалахнув в Італії ще влітку 2011-го року. Здебільшого скандал стосується матчів у нижчих лігах кальчо, але без поєдинків у Серії Б також не обійшлося. Серед покараних вже є відомі особистості, зокрема, довгострокове відсторонення від футбольної діяльності отримав відомий в минулому футболіст Джузеппе Сіньйорі. Сам Антоніо Конте також вже був покараний – в 2012 році, будучи наставником «Ювентуса», він отримав дискваліфікацію на десять місяців, яку після апеляції скоротили до чотирьох.

Втім, претензії до Конте на цьому не вичерпались, як і до сотні інших осіб, слухання тривають і нині. Зокрема, до керманича «Скуадри Адзурри» мають питання щодо поєдинку між «Сієною», наставником якої він тоді був, та «Альбінолеффе» (травень 2011-го року). Феміда спробує з’ясувати, чи знав головний тренер про наміри своїх гравців взяти участь у «договірняку», – повідомляє сайт The Local.

Сам Антоніо Конте сподівається скоріше вирішити це питання, щоб спокійно готувати збірну Італії до участі на чемпіонаті Європи у Франції. Адвокат тренера звернувся до суду з проханням розглянути справу по спрощеній процедурі, аби вирок було винесено якнайшвидше. Очікується, що розгляд справи почнеться на початку квітня, а рішення буде озвучено посеред травня. Хоча раніше повідомлялось, що судові слухання мали б початися 18-го лютого поточного року.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?