РФС заробив понад 7 млн рублів на рекламі букмекерів під час матчу Франція-Росія

Рейтинг Букмекерів

29-го березня збірні Франції та Росії зіграли товариський матч на стадіоні «Стад де Франс», який завершився перемогою господарів з рахунком 4:2. Під час гри рекламувалися російські букмекерські компанії, за рахунок чого РФС отримав понад 7 млн рублів, згідно джерел «Чемпіонату».

Під час матчу збірних Франції та Росії рекламувалися букмекери

Під час матчу збірних Франції та Росії рекламувалися букмекери

Під час товариського матчу французької та російської збірних на розташованих по периметру поля рекламних щитах рекламувалися букмекери Winline, «Ліга Ставок» і «Олімп». Це могли бачити російські телеглядачі за рахунок LED-екранів, налаштованих на трансляцію в Росію.

Розміщенням подібної реклами займається офіційний комерційний партнер РФС – компанія «Телеспорт». Російський футбольний союз отримує прибуток від продажу рекламних місць. Як стверджують джерела «Чемпіонату», загальна сума контрактів букмекерських контор склала понад 7 млн ​​рублів.

Російським клубам при цьому заборонено рекламувати букмекерські компанії на своїх стадіонах. У разі порушення заборони ФАС призначає їм штрафи.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?