РФБ створила «пошту довіри» для отримання будь-якої інформації про «договірняки»

Олександр Веселов

«Рейтинг Букмекерів» вже повідомляв, що сьогодні в Москві відбулось підписання меморандуму між Російською федерацією баскетболу (РФБ) і букмекерською компанією «Фонбет», метою якого є об’єднання зусиль у боротьбі з договірними матчами.

При підписанні меморандуму було повідомлено про створення «пошти довіри»

При підписанні меморандуму було повідомлено про створення «пошти довіри»

Зокрема, на цій зустрічі було повідомлено, що з сьогоднішнього дня на офіційному сайті РФБ розміщено електронну «адресу довіри»: [email protected] (її можна знайти у вкладці «Контакти»).

«Пошта довіри» створена з метою, щоб люди, які володіють конфіденційною інформацією щодо будь-яких порушень у російському баскетболі, могли нею безпечно поділитися. Більше того, зроблено наголос на тому, що на адресу довіри можуть звертатись навіть ті, хто має стосунок до якогось порушення і хоче в цьому зізнатися.

Керівництво Російської федерації баскетболу бажає, аби люди активно проявляли свою позицію. Окрім того, необхідний діалог з букмекерськими конторами, щоб вчасно отримувати важливу інформацію про змагання під егідою РФБ, з ціллю уникнення будь-якого впливу на результати матчів.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?