РФБ дискваліфікувала 11 суддів, які ставили на матчі зі своєю участю

Рейтинг Букмекерів

Російська федерація баскетболу (РФБ) винесла покарання суддям, які робили ставки на матчі, які вони обслуговували.

РФБ покарала суддів, які роблять ставки на матчі зі своєю участю

РФБ покарала суддів, які роблять ставки на матчі зі своєю участю

РФБ спільно з букмекерською конторою «Фонбет» проводить розслідування, мета якого – виявити членів федерації, які могли вплинути на результати баскетбольних матчів в Росії. Засідання РФБ, присвячене цій темі, відбулося 4-го березня: на ньому вирішувалася доля 12-ти суддів, які опинилися під підозрою.

Як повідомляє прес-служба федерації, результати розслідування показали, що 11 з 12-ти суддів робили ставки на ігри, що проводяться під егідою РФБ. Двоє з них ставили на матчі, на яких працювали самі.

РФБ відсторонила від суддівства всіх проведених під її егідою змагань до кінця 2016/2017 сезону тих арбітрів, які зізналися в скоєнні ставок: Доманова С.А., Іванова В.В., Мамонова А.А. і Комарова А.Н.

Кузнецов А.С., Лаврик О.М., Середа А.О. і Сидорчук А.Ф. відсторонені від роботи на офіційних матчах до закінчення сезону 2017/2018 за те, що приховали факт наявності акаунтів в букмекерській конторі. Суддя Дячук Ф.А. дискваліфікований до кінця сезону 2019/2020 за ставки на матчі з власною участю. Нарешті, арбітр Ахапкін С.К. отримав довічну дискваліфікацію за багаторазове порушення такої заборони.

«Все було зроблено в робочому порядку. Шкода, що таке явище є. Але нічого не поробиш – будемо з цим боротися. Зараз ми готуємо інструкцію – для гравців, клубів, всіх учасників баскетбольних змагань. Це робиться для того, щоб просвітити людей по цій темі. Тому як багато хто навіть не знають про це. Хоча, як відомо, незнання закону не звільняє від відповідальності. Але нам хочеться, щоб якомога більше людей знали правила, пов’язані з цим явищем», – заявив президент РФБ Андрій Кириленко.

10-го лютого президент РФБ Андрій Кириленко і генеральний директор букмекерської компанії «Фонбет» Олександр Парамонов підписали спільний меморандум, метою якого є протидія договірним матчам. В рамках проведених розслідувань букмекер надає федерації дані про своїх клієнтів.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?