Нагору

Огляд букмекерської контори «Спортліга»

Букмекери з оцінкою 3 надають послуги середньої якості або проходять випробувальний період.

Зміст

Огляд компанії

3/5
Паруйр Шахбазян
Засновник сайту

«Рейтинг Букмекерів» пропонує вашій увазі огляд української контори Спортліга. Ми розкажемо вам про переваги та недоліки продуктів компанії, а також поділимося інформацією про бонуси і особливості роботи БК.

Букмекер «Спортліга» належить національному оператору лотерей МСЛ. Продукт є продовженням відомого у радянські часи «Спортлото». На території України до 2020 року діяли наземні пункти прийому ставок, які були закриті після змін у законодавстві. Наразі онлайн-версія контори також не працює.

Офіційний сайт БК «Спортліга»

Головний ресурс букмекера має все, що необхідно для оформлення ставок на спорт. Проте сучасним функціоналом він не вирізняється, швидкості у роботі немає, а дизайн навіть середнім по якості назвати важко. Сайт доступний клієнтам двома мовами – українською та російською. Відкрити рахунок можна лише у гривні.

Вибір ставок

Клієнти контори можуть робити не тільки класичні ставки на спорт, який представлений усіма популярними видами та лігами, а й на віртуальні ігри. Доступний кіберспорт, є тоталізатор. Якихось додаткових розваг на кшталт покеру чи казино немає. Іноді букмекер формує лінію на великі політичні чи культурні події, що розширює можливості для парі.

Розпис

Широким вибором ринків БК похвалитися не може, але є все, що необхідно середньому беттору. Спортліга ставки дозволяє робити не тільки на переможця, а й на тотали, фори і навіть точний рахунок.

Live-ставки

Розділ ставок по ходу матчу не є сильною стороною букмекера. Зазвичай контора ставить у Live тільки популярні події. Бажає кращого і розпис, проте на основні ринки поставити в лайві можна.

Коефіцієнти

«Спортліга» дає досить високу маржу. На деяких ринках можна зустріти коефіцієнти на рівні 1.71-1.71. Середня маржа складає близько 15-16% у прематчі. В лайві цей показник іноді доходить до катастрофічних 20%.

Спеціальні функції

Букмекер не може похвалитися сучасним функціоналом. В конторі немає навіть опції Cash Out, яка давно пропонується більшістю БК. Відсутні авансові ставки. Проте є матч-центр, хоч він і не дуже інформативний.

Програма лояльності

БК Спортліга, відгуки про яку ви можете знайти у цьому розділі «Рейтингу Букмекерів», пропонує індивідуальні бонуси постійним гравцям. Це можуть бути фрібети до конкретних подій чи грошові нарахування з певними умовами відіграшу. Індивідуальні пропозиції надходять клієнтам поштою або на телефон, якщо він прив’язаний до акаунту.

Максимальні та мінімальні ставки

Оформити парі в конторі можна лише за п’ять гривень. Що стосується максимальною ставки, вона залежить від індивідуальних лімітів гравця, статусу події і активності ринку. Загалом максимуми в конторі не дуже великі.

Реєстрація

Спортліга реєстрацію пропонує досить просту для проходження. Гравцеві знадобиться тільки пошта або мобільний телефон. Для відкриття рахунку необхідно натиснути на кнопку «Зареєструватися». Вона розташована у верхній частині інтерфейсу. У вікні, яке відкриється, заповнюємо всі поля, погоджуємося з правилами та умовами БК і натискаємо на відповідну кнопку підтвердження реєстрації.

Верифікація

Ставки в конторі можна робити одразу ж після відкриття рахунку та поповнення. Для виведення коштів необхідно заповнити поля з особистими даними в налаштуваннях акаунту.

Зверніть увагу! На будь-якому етапі роботи букмекер може запросити документи для підтвердження особистості, тож для успішного проходження верифікації варто обов’язково вказувати реальну інформацію про себе.

Вхід в особистий кабінет

В акаунт БК Спортліга вхід виконується через відповідну кнопку, яка знаходиться у верхній частині інтерфейсу. Для авторизації достатньо ввести телефон/пошту та пароль, який був сформований на етапі реєстрації.

Дзеркало

Компанія МСЛ має ліцензію Міністерства фінансів України, тому всі її продукти є легальними на території країни. Сайт «Спортліги» не блокується владою. Він доступний без дзеркал та додаткового програмного забезпечення.

Податок на виграш

Податковим агентом є МСЛ, якому належить букмекер. Всі питання, пов’язані з розрахунками з державою, компанія бере на себе. Більше про податки гравці можуть дізнатися, звернувшись в службу підтримки МСЛ.

Партнерська програма

«Спортліга» не пропонує партнерства у традиційному для БК вигляді, але для представників бізнесу є можливість відкрити точку продажу продуктів МСЛ. Це дозволить отримувати від 5 до 30% прибутку в залежності від сфери діяльності та розташування об’єкту. Відповідна інформація доступна на сайті МСЛ.

Основні характеристики

Рік заснування 2001
Ліцензія Міністерство фінансів України
Додатки Android
Бонус Відсутній
Мінімальна ставка 5 гривень
Тоталізатор Є
Мобільна версія Є
Відеотрансляції матчів Немає
Середня маржа 15-20%
Онлайн чат Є
Розгорнути Згорнути
Характеристики контори
Надійність
3/5
Лінія в прематчі
2/5
Лінія в лайві
2/5
Коефіцієнти
2/5
Зручність платежів
2/5
Служба підтримки
3/5

Мовні версії сайту

УкраїнськуУкраїнську
РосійськаРосійська

Наявність розділів і додатків

В БК Спортліга мобільна версія коректно працює на всіх пристроях. Головний ресурс букмекера адаптований під всі сучасні браузери. Є також додаток для OS Android. Його можна завантажити, відвідавши відповідний розділ сайту. Під смартфони та планшети, які працюють на базі iOs, застосунку немає.

Web
Mac
Спортивні продукти
Спорт
Тоталізатор
Матч-Центр
Скілл-ігри
Бінго
Ігри
Сервіси
Реєстрація
Депозит
- Українська версія - Мобільна версія

Способи платежів

Букмекер працює з популярними в Україні платіжними системами, тому складнощів з поповненням рахунку та виведенням коштів немає.

Як поповнити рахунок?

Депозит в SportLiga можна зробити за допомогою карток Visa та MasterCard, які були випущені будь-яким банком країни. Також поповнити рахунок можна через термінали, платіжну систему Wallet One або банківським переказом. Мінімальна сума – 20 гривень. Зарахування відбувається миттєво. Комісії для більшості методів не передбачені. Проте оператори терміналів можуть додатково стягувати якісь кошти. Зазвичай конкретні проценти вказані при оформлені транзакції.

Виведення грошей

Отримати виграш гравець може тим самим методом, яким робив депозит. Виняток – поповнення через термінали. В разі їх використання необхідно виводити альтернативним способом – на карту чи гаманець Wallet One. Мінімум для виведення складає 20 гривень. Зазвичай кошти зараховуються протягом доби. Комісія за обробку транзакції при використанні будь-якого методу – 1,5%.

Введення коштів Виведення коштів
Сума Час Комісія Сума Час Комісія
 від 20 грн. до 1000 UAH/переказ миттєво 0%  від 20 грн. до 3000 грн. 1-24 год. [1] 1,5% [2]
 від 20 грн. до 1000 UAH/переказ миттєво 0%  від 20 грн. до 3000 грн. 3-6 дн. [1] 1,5%[2]
 від 20 грн. до 5000 UAH/переказ 1-5 дн. [1] 0% [3] - - -
Розгорнути все (5)

Валюти рахунку

Букмекери, що приймають українську гривню (UAH)

Служба підтримки

Зв’язатися зі співробітником «Спортліги» можна телефоном або поштою, які доступні у розділі «Контакти» сайту БК. Також є онлайн-чат, консультанти якого працюють українською та російською мовами.

Компетентність
Ввічливість
Час відповіді
Компетентність
Ввічливість
Час відповіді
Телефон
~ 1-5 хв.
Компетентність
Ввічливість
Час відповіді
~ 30 хв.
Компетентність
Ввічливість
Час відповіді
Live-чат
~ 1-5 хв.

Надійність

Приймає Рейтинг Букмекерів
в якості посередника
На сайті Рейтинга Букмекерів є
представник компанії
Ставлення до спекулянтів:
Знижують максимуми

Ліцензії (1)

Скарги

(6: 4/ 2/ 0/ 0/ 0)
Неправильно розрахована ставка - 2000 UAH «Спортліга» - 21 Января 2021
Поставив ставку на касі на баскетбол а там оказається перенесли матч на поле суперника згідно правил в такому випадку ма...
Читати далі
Безпідставна 21.01.2021
Інше - 5000 UAH «Спортліга» - 11 Липня 2020
Заблокували акаунт без причини не давали виводити кошти і ставити придумали собі якусь перевірку вона тягнулась десь 10 ...
Читати далі
Задоволена 11.07.2020
Незарахований бонус - 5000 UAH «Спортліга» - 10 Липня 2020
Компанія МСЛ Спортліга скрізь робить рекламу у фейсбуці 50% на перший депозит Робиш депозит відігруєш бонус ставиш на ви...
Читати далі
Безпідставна 10.07.2020

Відгуки (1)

1/5
Надійність
1/5
Зручність платежів
1/5
Лінія в прематчі
1/5
Служба підтримки
1/5
Лінія в лайві
1/5
Бонуси і акції
1/5
Коефіцієнти
1/5
Александр Цветков Новачок
1/5

Історія оцінки

22.09.2015
Букмекер «Спортліга» доданий в рейтинг

Інформація про компанію

«Спортліга»
Україна Київ 01004 вул. Шовковична, 50а
0800210065
Невідомий
2001
Україна
Невідомий

За і проти

Переваги:
Надійний букмекер з українською ліцензією
Повна орієнтація на гравців з України
Недоліки:
Слабкий функціонал сайту
Маленькі ліміти
Обмежений вибір ставок та висока маржа

FAQ

Чи можна робити ставки в БК «Спортліга» з України?

Букмекер повністю орієнтований на гравців з України. Він приймає гривню та пропонує україномовний інтерфейс.

Як вивести гроші зі «Спортліги»?

Зняти кошти з рахунку у БК можна тим самим методом, яким було зроблене поповнення. Контора приймає картки Visa та MasterCard, працює з платіжною системою Wallet One.

Що робити, якщо сайт букмекера заблокований?

«Спортліга» легально працює в Україні, тому влада не блокує сайт контори. Можливо, справа у якихось технічних проблемах вашого провайдера, тож варто звернутися у його підтримку.

Скільки я виграю у БК «Спортліга»?

Гру в конторі треба сприймати як розвагу. Одиниці можуть стабільно заробляти на ставках у БК. Для цього треба не тільки складати якісні прогнози, а й приділяти увагу фінансовому менеджменту, мати хист та вдачу. «Рейтинг Букмекерів» рекомендує грати у своє задоволення і не вкладати в контору більше, ніж гравець може собі дозволити програти.

Коментарі ()
Щоб уникнути проблем, ми рекомендуємо ставити у букмекерів з оцінкою «4» чи «5»!
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт