Нагору

Огляд букмекерської контори 1xbet.ua

Букмекери з оцінкою 3 надають послуги середньої якості або проходять випробувальний період.

Зміст

Огляд компанії

3/5
Паруйр Шахбазян
Засновник сайту

В березні 2022 року всесвітньо відомий букмекер 1xBet отримав ліцензію Комісії з регулювання азартних ігор і лотерей. Таким чином компанія почала офіційну роботу в Україні, а її головний ресурс розмістився за адресою 1xbet.ua.

«Рейтинг Букмекерів» не міг пройти повз цю подію. Саме тому ми пропонуємо вашій увазі детальний опис нової української БК. Ми спробували зробити огляд букмекерської контори 1xbet.ua максимально насиченим з інформаційної точки зору. Вашій увазі вся інформація про інтерфейс, особливості, переваги та недоліки компанії, її бонуси. Отож, обов’язково дочитайте матеріал до кінця, щоб нічого не пропустити!

Як обрати букмекерську контору: поради «Рейтингу Букмекерів»

Інтерфейс офіційного сайту

Продукти 1хБет, орієнтовані на різні географічні ринки, мають схожу стилістику. Без особливих відмінностей у дизайні. Загалом це добре, адже клієнти, які вже давно грають на сайтах і у додатках компанії, зможуть легко інтегруватися у новий офіційний продукт. Все ті ж синьо-білі акценти в інтерфейсі, багато індивідуальних налаштувань та дуже широкий функціонал – це про БК 1xbetua.

Вибір ставок

Контора 1хБет відома у світі перш за все своєю неймовірною лінією. Гравцям доступні понад 30 видів спорту. Велика увага приділяється додатковим розвагам. В конторі є ставки навіть погоду та особисте життя зірок. Звісно, добре розвинені й розділи з кіберспортом, політикою, шоубізнесом. Є віртуальні ігри.

Live

В огляді букмекерської контори 1xbet.ua не можна пройти й повз ставки під час матчів. В розділі Live гравцям доступні тисячі подій щоденно. За показником якості лайву конкурентів у цієї компанії майже немає.

Лайв або прематч. Які ставки на спорт вигідніші?

Коефіцієнти

В 1xbet ua досить вигідна для гравців маржа. На популярних подіях вона не перевищує 3-5%, тому клієнти компанії можуть робити ставки з вигідними коефіцієнтами. У другорядних подіях, звісно, комісії букмекера зростають. Однак не катастрофічно.

Що таке маржа, читайте тут

Розпис

1 xbet ua – БК, яка розуміє сучасні тренди. Сьогодні нікого не здивуєш одними тільки форами та тоталами. Саме тому на популярний футбольний матч контора дає сотні ринків, серед яких статистичні показники, різноманітні комбінації та інтервали. Хорошим розписом вирізняється не тільки прематч, а й лайв.

У чому вигода: «тотал більше» або «обидві заб’ють»?

Програма лояльності

Букмекерська контора 1xbet Ukraine хоч і працює на вітчизняному ринку зовсім недовго, проте вона вже відзначилася якісними бонусними програмами. Компанія загалом завжди робила акцент на маркетинговій роботі, тож і користувачі української легальної версії обмежені в цьому не будуть. Як нові, так і вже наявні клієнти зможуть на регулярній основі брати участь в акціях та бонусних пропозиціях.

Всі актуальні бонуси букмекерів доступні тут

Мінімальні і максимальні ставки

Для гри в БК 1хБет достатньо мати на рахунку 5 гривень. Саме такою є мінімальна сума парі. Що стосується максимумів, вони залежать від індивідуальних налаштувань акаунта гравця, а також статусу події й ринку.

Реєстрація

Щоб відкрити рахунок в конторі, достатньо натиснути на відповідну кнопку реєстрації, яка розташована у верхньому правому куті. В 1хБет є три варіанти відкриття акаунту: з використанням пошти, телефону або профілю соціальної мережі. Крім того, є реєстрація в один клік. Вона дозволяє відкрити рахунок за секунди, фактично обравши тільки бажану валюту.

Верифікація

Який би метод реєстрації ви не обрали, варто розуміти, що в будь-якому разі необхідно буде вказати дані про себе. Це обов’язкова умова роботи легальних БК з ліцензією КРАІЛ. Саме тому необхідно вказувати реальну інформацію. В іншому випадку виникнуть складнощі з використанням акаунту.

Для верифікації зазвичай достатньо надати букмекеру копії паспорта та документа, який підтверджує місце проживання. Якщо для поповнення/виведення використовувалася банківська картка, може знадобитися й інформація щодо неї. Наприклад, виписка з рахунку.

Вхід в особистий кабінет

Для авторизації в кабінеті БК достатньо натиснути кнопку входу, яка розташована в верхній частині інтерфейсу сайту, та вказати свій пароль, а також ID/пошту/телефон. У формі входу, крім того, є меню для відновлення паролю при його втраті.

Дзеркало

БК 1xBet – легальна в Україні контора, тому продукти компанії не блокуються інтернет-провайдерами та мобільними операторами, що забезпечують доступ до онлайн-ресурсів. Отож, дзеркала не знадобляться. Сайт букмекера можна відвідати, вказавши в адресному полі браузера домен 1xbet.ua.

Податок на виграш

Огляд 1хбет юа був би неповним без фіскальної інформації. Оскільки компанія офіційно працює на українському ринку, гравці мають платити податки з виграшів. Однак додаткових складнощів це не несе. Букмекер самостійно вираховує податкову базу та передає кошти до ДПС України. Станом на середину 2022 року клієнтам БК додатково нічого робити не потрібно.

Чи можна заробляти на життя ставками на спорт?

Партнерська програма

Наразі букмекер не пропонує заохочувальних програм для залучення нових гравців. Проте, враховуючи наявність партнерки на міжнародному сайті компанії, можливо, з часом відповідний функціонал з’явиться й на українській версії 1хБет.

Висновки

Якщо проаналізувати відгуки 1xbet.ua, головною перевагою гравці називають широку лінію. Заслуговують уваги і якісний розпис та розвинений функціонал ресурсу з купою корисних опцій.

До плюсів також можна віднести абсолютну легальність контори в Україні. Офіційна робота в Україні гарантує бетторам захист з боку законодавства, що є важливим моментом в сучасних реаліях. Крім того, це виключає необхідність використання дзеркал та сумнівних посилань для доступу до продуктів БК. Сайт завжди доступний за основним доменом.

Важливо також, що в конторі  реалізовані зручні для українських гравців платіжні методи, враховані всі потреби саме вітчизняних клієнтів. Є якісні застосунки та мобільна версія БК.

Що стосується недоліків, компанія зовсім недавно почала свою офіційну роботу в Україні, тож знайти про 1xbetua відгук не так і просто. Якщо ви маєте досвід використання цієї БК, рекомендуємо описати його та надіслати нам через спеціальну форму (кнопка «Залишити відгук» в огляді). Після перевірки ми обов’язково оприлюднимо ваші думки на «Рейтингу Букмекерів».

Розгорнути Згорнути
Характеристики контори
Зручність платежів
1/5

Мовні версії сайту

УкраїнськуУкраїнську

Наявність розділів і додатків

Web
Mac
Спортивні продукти
Спорт
- Українська версія - Мобільна версія

Валюти рахунку

Букмекери, що приймають українську гривню (UAH)

Надійність

Приймає Рейтинг Букмекерів
в якості посередника
На сайті Рейтинга Букмекерів немає
представника компанії
Ставлення до спекулянтів:
Знижують максимуми

Ліцензії (1)

Історія оцінки

24.05.2022
Букмекер 1xbet.ua доданий в рейтинг

Інформація про компанію

1xbet.ua
Україна
Невідомий
2022
Невідомий

За і проти

Переваги:
Легальний букмекер
Недоліки:
Прийом ставок ще не розпочато

Відгуки (0)

Надійність
0/5
Зручність платежів
0/5
Лінія в прематчі
0/5
Служба підтримки
0/5
Лінія в лайві
0/5
Бонуси і акції
0/5
Коефіцієнти
0/5

FAQ

Навіщо потрібно проходити верифікацію?

За українським законодавством перевірка гравців є обов’язковим моментом. Крім того, верифікація важлива для самого букмекера в контексті забезпечення своєї безпеки та безпеки клієнтів.

Які валюти можна використовувати для ставок?

Українські контори працюють винятково у національній валюті – гривні. 1хБет – не виняток.

Як отримати бонус БК 1xbet.ua?

Вся інформація про бонуси та їхні детальні описи й поради щодо отримання доступні за цим посиланням.

Скільки чекати часу, коли кошти потраплять на баланс?

У більшості випадків гроші приходять майже миттєво. Звісно, ніхто не застрахований від технічних помилок та інших негараздів. Однак зазвичай все проходить швидко.  «Рейтинг Букмекерів» у разі виникнення будь-яких фінансових проблем під час використання БК 1хБет радить залишати скарги. Ми спробуємо пришвидшити процеси та допомогти у розв’язанні багатьох питань, які виникають між гравцем та БК.

Коментарі ()
Щоб уникнути проблем, ми рекомендуємо ставити у букмекерів з оцінкою «4» чи «5»!
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт