Нагору

Fonbet (fonbet.kz) букмекерська контора: огляд та відгуки

Букмекери з оцінкою 3 надають послуги середньої якості або проходять випробувальний період.

Зміст

Огляд компанії

3/5
Паруйр Шахбазян
Засновник сайту

Огляд букмекерської контори Фон Бет КЗ

На цій сторінці командою “Рейтинг Букмекерів” підготовано огляд букмекерської контори Фон Бет КЗ та подано інформацію про переваги інтерфейсу, охарактеризовано вибір ставок та розпис, оцінено коефіцієнти та інші складові платформи для ставок. бонуси, розпис, вибір ставок. Наприкінці сторінки є можливість залишити про Фон Бет КЗ відгук.

Букмекерська компанія Fonbet – частина холдингу Domina Fortuna, що працює відповідно до ліцензії Міністерства культури та спорту республіки Казахстан №19022499 від 14 листопада 2019 року. Букмекера засновано ще 1994 року, але сайт Fonbet KZ був запущений у квітні 2019 року. Офіційно компанія зареєстрована у місті Алмати.

Компанія Fonbet також виступає як спонсор мадридського «Реала», італійського «Мілана»,  футболістів «ПСЖ» та ХК «Барис» — одного з найсильніших клубів Континентальної хокейної ліги.

Інтерфейс офіційного сайту

Стартова сторінка БК Fonbet KZ дещо відрізняється у дизайні від звичних букмекерів, але знайти основні розділи не складно. У верхній частині бачимо важливе меню: ставки на спорт, лайв, статистика, результати, додатки та акції. На цій же висоті трохи правіше є кнопки для входу та реєстрації. Багато місця на стартовій сторінці займає банер з доступними бонусами, а нижче пропонується актуальна лінія з фільтром.

інтерфейс фонбет кз

Вибір ставок

Щодня гравці Фонбет.кз отримують можливість укласти парі на тисячі подій у різних ігрових дисциплінах. На сайті розміщені події на спортивні та кіберспортивні змагання, найбільше представництво здобули футбольні турніри. Популярний серед гравців та кіберспорт – можна ставити на ігри Dota 2, CS:GO, LoL, а також на матчі в ігрових симуляторах – FIFA, NHL, NBA. У Фонбет.кз також є аналог тоталізатора, який називається “Суперекспрес”.

Live

У лайв-режимі ігор більше, ніж анонсується у прематчі. На не найпопулярнішу зустріч у футболі або хокеї Фонбет.кз пропонує укласти парі на 20-30 результатів у рамках однієї гри. Великі амплітуди тоталів та фор – одна з головних переваг гри в Live.

Коефіцієнти

Показники маржі аналогічні більшості рекреаційних букмекерів – 5-7% для кращих матчів та трохи гірша ситуація з менш затребуваними подіями та лайвом.

Розпис

Топ-матчі у футболі, хокеї та баскетболі характеризуються найкращим розписом – близько 100-120 варіантів результатів знаходиться у лінії на кожен. Є варіанти робити ставки не лише на основні ринки, а й на статистику – жовті картки, кутові, підбирання, блокшоти та багато іншого.

Програма лояльності

Таким заохоченням можна вважати кешбек для зареєстрованих гравців, що залежить від місячного розміру проставлених коштів та може доходити до 20%.

Мінімальні й максимальні ставки

Мінімальна ставка визначається Фон Бет КЗ. Максимальна виплата однією ставку чи кілька ставок, розміщених одне й те саме подія, встановлюється у вигляді 85 000 000 тенге для ставок по лінії і 5 000 000 тенге для лайв-ставок. Букмекерська контора Фонбет КЗ має право обмежити максимальний чистий виграш одним клієнтом, розміщеними за період одного календарного тижня (за часом Нур-Султана) сумою 200 000 000 тенге. Для деяких ставок можуть бути встановлені спеціальні ліміти на максимальні виграші, які вказуються у відповідних розділах правил букмекера.

Реєстрація

Процедура доступна лише за наявності сім-картки казахського оператора. Реєстрація у Фонбет складається з двох етапів: створення рахунку та підтвердження особи (верифікація). Для відкриття акаунту в БК введіть дані, придумайте пароль, підтвердьте згоду на обробку персональних даних. Якщо ви маєте промокод для реєстрації, вкажіть його в полі «Промокод». Далі вам прийде SMS із кодом підтвердження. Введіть код у полі на сторінці.

Рахунок створено. Ви можете поповнювати баланс і робити ставки, але вам недоступне виведення коштів. Щоб отримати виграш, перейдіть до ідентифікації.

реєстрація фонбет кз

Верифікація

Підтвердження акаунту необхідне, щоб отримувати виграш та використати бонуси. Без ідентифікації ви можете лише поповнювати рахунок та робити ставки. Ідентифіковані гравці захищені законом. Виплата виграшів клієнтам Фонбет гарантується на законодавчому рівні. Для проходження процедури вкажіть прізвище, ім’я та по-батькові (якщо є), стать та дату народження. Натисніть “Далі”. Виберіть країну видачі документа, який підтверджує вашу особу. Якщо ви сплачуєте податки з доходів у Казахстані, то поставте галочку у поле «Резидент». Виберіть тип документа та заповніть усі поля. Натисніть “Далі”. Вкажіть адресу вашої прописки: виберіть країну, індекс, місто, вулицю, номер будинку та квартири.

Вхід в особистий кабінет

Можливість для входу бачимо поруч із кнопкою реєстрації (на темному фоні). Для авторизації можна вказати емейл, мобільний телефон або номер рахунку та пароль.

вхід фонбет кз

Дзеркало

Сайт у вільному доступі для відвідувачів з України, однак його можливості урізані через орієнтацію на казахський ринок.

Податок на виграш

Щоб провести виграш на офіційному рівні, потрібно звернутися до місцевого податкового органу та написати заяву. За українськими законами, за виграш у БК слід заплатити податок — 18 % ПДФО і 1,5 % військового збору, тобто майже п’яту частину суми. В оподаткуванні сфери гемблінгу очікуються зміни, тож слідкуйте за відповідними новинами нашого порталу.

Партнерська програма

З цього питання ви можете звернутися до адміністрації букмекера.

Висновки

Букмекер не вирізняється серед інших платформ. Коефіцієнти середні, розпис та кількість ринків не суттєво відрізняється від більшості букмекерів, українського інтерфейсу немає, а для реєстрації обов’язково потрібен номер казахстанського стільникового оператора.  Дещо прикрашає ситуацію наявність мобільних додатків, оптимізація сайту та хороший вибір ставок. Якщо вам цікава думка інших про гру в цього оператора – читайте відгуки Fonbetkz наприкінці огляду.

Розгорнути Згорнути
Характеристики контори
Лінія в прематчі
3/5
Лінія в лайві
3/5
Коефіцієнти
3/5
Зручність платежів
2/5
Служба підтримки
3/5
Бонуси і акції
1/5
Технологічність
2/5

Бонуси і акції

Для отримання вітального бонусу зареєструйтесь на сайті, зробіть перший депозит від 1000 тенге, здійсніть ставки з коефіцієнтом від 1,50 та отримайте фрібети. Також є програма лояльності з кешбеком до 20% та інші регулярні акції.

Мовні версії сайту

РосійськаРосійська
АнглійськаАнглійська
КазахськаКазахська

Наявність розділів і додатків

Web
Mac
Спортивні продукти
Спорт
Кіберспорт
Трансляция матчей
Матч-Центр
Скілл-ігри
Ігри
Сервіси
Реєстрація
Депозит
Live-чат
- Мобільна версія

Способи платежів

Як внести депозит

Поповнити баланс можна через сайт та мобільні програми, через банківські сервіси та за допомогою платіжних терміналів. Гроші зараховуються на рахунок упродовж 30 хвилин. Мінімальний розмір поповнення – ₸200. Максимальний розмір залежить від платіжної системи. Наприклад, максимальне поповнення через QIWI – ₸240 000, а по банківській карті – ₸2 млн.

При першому поповненні балансу з банківської картки вам потрібно прив’язати її до ігрового акаунту. Для цього виберіть поповнення з банківської картки, а дані власника картки повинні співпадати з даними власника ігрового рахунку Фонбет. Після заповнення всіх полів натисніть кнопку “Продовжити”. Ви побачите вікно із підтвердженням платежу. Згодом гроші надійдуть на ваш баланс.

Виведення грошей

Мінімальний розмір виведення виграшу залежить від способу. Наприклад, на рахунок мобільного телефону можна вивести щонайменше ₸10, а на банківську картку – мінімум ₸5000.

Максимальний розмір виводу залежить також від способу. Наприклад, на карту можна вивести максимум ₸500 000 за одну операцію, а на рахунок телефону – ₸360 000.

Введення коштів Виведення коштів
Сума Час Комісія Сума Час Комісія
 від 200 до 2000000 миттєво 0%  від 5000 до 1000000 1-3 дн. 0%
 від 200 до 200000 миттєво 0%  від 5000 до 1000000 1-3 дн. 0%
 від 200 до 240000 миттєво 0%  від 500 до 480000 1-24 год. 0%
Розгорнути все (5)

Валюти рахунку

Казахстанський тенге

Служба підтримки

Компетентність
Ввічливість
Час відповіді
Компетентність
Ввічливість
Час відповіді
Телефон
Компетентність
Ввічливість
Час відповіді
Компетентність
Ввічливість
Час відповіді
Live-чат
~1-5 хв.

Надійність

Приймає Рейтинг Букмекерів
в якості посередника
На сайті Рейтинга Букмекерів немає
представника компанії
Ставлення до спекулянтів:
Знижують максимуми

Ліцензії (1)

Історія оцінки

02.07.2019
Букмекер Fonbet.kz доданий в рейтинг

Інформація про компанію

Fonbet.kz
Казахстан м. Нур-Султан 010000 вулиця Кажимукан, будинок 10/1, кв. 95
8 (800) 0804-777
Невідомий
Невідомий

Відгуки (0)

Надійність
0/5
Зручність платежів
0/5
Лінія в прематчі
0/5
Служба підтримки
0/5
Лінія в лайві
0/5
Бонуси і акції
0/5
Коефіцієнти
0/5

FAQ

 В якій країні легально грати в Фон Бет КЗ?

Сайт працює за ліцензією казахського регулятора.

Як пройти верифікацію?

Попрокову процедуру ми надали трохи вище в огляді букмекерської контори Фон Бет КЗ.

Який бонус новим гравцям передбачений в Fonbet KZ?

Новоприбулі користувачі можуть отримати до 80 000 тенге за реєстрацію в букмекера.

Як видалити акаунт?

Видалити рахунок фізично неможливо, але ви можете його заблокувати і на період дії блокування скористатися функціоналом буде неможливо. Також можна отримати допомогу в онлайн-чаті.

Огляди продуктів

Коментарі ()
Щоб уникнути проблем, ми рекомендуємо ставити у букмекерів з оцінкою «4» чи «5»!
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт