Репер Дрейк програв $60 тисяч на вирішальному матчі фіналу НБА

Рейтинг Букмекерів

Американський репер Дрейк програв $60 тис, зробивши невдалу ставку на вирішальний сьомий матч фінальної серії НБА між «Голден Стейт» і «Клівлендом».

Дрейк частенько балує себе походами на баскетбольні матчі

Дрейк частенько балує себе походами на баскетбольні матчі

Володар безлічі престижних нагород в музичній індустрії, репер зробив ставку на чисту перемогу «Голден Стейт» в сьомому, вирішальному поєдинку фіналу сезону НБА, інформує Sportingnews. На жаль для Дрейка, «Голден Стейт» поступився Леброну і партнерам з рахунком 89:93.

Про програшну ставку Дрейка стало відомо завдяки його другу, 31-річному американському реперу марокканського походження Френч Монтана. Під час відеосесії в Snapchat репер дорікнув своєму колезі, що той не повірив в ЛеБрона.

Drake lost $60k on the Finals last night ?

A video posted by XXL (@xxl) on

У такий спосіб, Дрейк програв свої гроші, заявивши після завершення зустрічі, що у вирішальній грі у «Воїнів» зі своїми обов’язками справлявся лише Стеф Каррі. Свою ставку Дрейк пояснив тим, що вірив в «робочу практику», згідно з якою «Голден Стейт» здавався непереможним в рідних стінах.

Проте, програш $60 тис. навряд чи серйозно засмутив знаменитого репера, три альбоми якого всього за неповні два роки стали платиновими.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?