«Рейтинг Букмекерів» запустив англійську версію сайту

Рейтинг Букмекерів

Спортивно-аналітичний сайт «Рейтинг Букмекерів» запускає англійську версію сайту.

«Рейтинг Букмекерів». Тепер і англійською!

«Рейтинг Букмекерів». Тепер і англійською!

На bookmaker-ratings.com користувачам буде доступний унікальний рейтинг букмекерських контор, новини букмекерського бізнесу, а також інформація про бонуси в різних БК.

Ну і, звичайно ж, читачів чекають експертні прогнози від відомих спортивних журналістів і спортсменів.

Представляємо учасників команди експертів англійської версії сайту «Рейтинг Букмекерів».

Габріеле Маркотті (Gabriele Marcotti) – італійський спортивний журналіст, який працює в Англії та співпрацює з такими ЗМІ як ESPN, the Times, Corriere dello Sport, Wall Street Journal, Sunday Herald і La Stampa. Також Маркотті написав кілька книг спортивної тематики, включаючи біографії Паоло Ді Каніо і Фабіо Капелло. На «Рейтингу Букмекерів» Габріеле буде давати експертні прогнози на матчі англійської Прем’єр-ліги і Серії А.

Танкреді Палмері (Tancredi Palmeri) – відомий італійський журналіст, кореспондент beIN Sports, який співпрацює також з CNN/Rai Sport і Gazzetta dello Sport. Спеціалізація Палмері – прогнози на змагання з футболу, тенісу і «Формули-1».

Джон Бредлі (John Bradley) – спортивний коментатор beIN Sport і LFC TV, відомий своєю любов’ю до російського футболу. На BR Бредлі буде займатися прогнозуванням матчів європейського та російського футболу, а періодично – змагань з крикету.

Артур Петросьян (Artur Petrosyan) – у минулому головний редактор сайту газети «Спорт-Експрес», який співпрацює з Guardian, the New York Times, ESPN, BBC, talkSPORT і the Liverpool Echo. Петросян допоможе читачам визначитися з вибором ставок в англійському і російському футболі.

Також відвідувачам bookmaker-ratings.com будуть доступні прогнози добре відомих експертів російського сайту «РБ»: Ганни Чакветадзе, Валерія Карпіна, Костянтина Геніча, Олександра Бєлєнького, Володимира Сініцина, перекладені на англійську мову.

Оперативно дізнаватися про всі новини англомовної версії можна підписавшись на Twitter Bookieratings.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?