«Рейтинг Букмекерів» допоміг гравцям повернути понад $500 тисяч

Рейтинг Букмекерів

«Рейтинг Букмекерів» досяг чергової значущої планки в посередництві між гравцями і БК. Ми подолали бар’єр в $500 тисяч, повернутих букмекерами читачам «РБ» після розгляду скарг, отриманих нашим ресурсом. Це стало можливим завдяки прозорій діяльності найбільшого в СНД порталу по захисту інтересів гравців і налагодженій системі вирішення спорів з букмекерами.

«Рейтинг Букмекерів» завжди захищає інтереси гравців

«Рейтинг Букмекерів» завжди захищає інтереси гравців

Будь-який зареєстрований на нашому сайті клієнт БК має можливість розмістити скаргу на букмекерську компанію і розраховувати на її професійний розгляд і позитивний результат суперечки (у разі підтвердження обґрунтованості претензії). Останніми місяцями ми систематично публікуємо отримані скарги у відкритому доступі, надаючи на сайті інформацію про результат їх розгляду.

За час прийому «Рейтингом Букмекерів» скарг, тобто за час існування нашого сайту, ми розглянули величезну кількість звернень. Детальну статистику ви знайдете на сторінці «Про нас». Як приклад виділимо задоволені скарги з найбільшою сумою спору за останні декілька місяців.

У серпні 2015-го року на російську версію сайту надійшла скарга на БК «Марафон» на суму в 685 тис. російських рублів (більше $10 тис. на момент прийняття звернення). Проблема, яка полягала у втраті доступу до рахунку гравця, була вирішена. Через декілька місяців, у жовтні, була отримана скарга від клієнта БК «Леон» на 753 тис. рублів (трохи менше $12 тис. на момент прийняття звернення). У гравця виникли проблеми з отриманням виплати. Однак затримка виплати була вирішена і клієнт повернув свої кошти.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?