«Рейтинг Букмекерів» допоміг гравцеві виграти більше тисячі фунтів на кінних перегонах

Олександр Веселов

Один з читачів англійської версії «Рейтингу Букмекерів» вдало скористався порадою експерта з кінних перегонів Бредлі Гіббза, який рекомендував поставити на коня, котрий не вважався фаворитом під час перегонів у Лінгфілді, графство Суррей, минулої суботи.

Кінні перегони можуть порадувати гравців перемогами за чудовими коефіцієнтами

Кінні перегони можуть порадувати гравців перемогами за чудовими коефіцієнтами

Бредлі Гіббз вважав, що кінь на ім’я Sheila’s Buddy сильно недооцінений, поставивши на його перемогу в William Hill за привабливим коефіцієнтом 13.00 (ймовірність – 8%). Більше того, деякі букмекери взагалі підняли котирування на тріумф Sheila’s Buddy до 26.00 (4%).

Враховуючи аналіз Гіббза, перед таким коефіцієнтом не зміг встояти один з читачів «Рейтингу Букмекерів», ризикнувши поставити 70 фунтів. Ставку було зроблено за системою each-way (по 35 фунтів) на 1/4. Іншими словами, при перемозі Sheila’s Buddy у перегонах, що в підсумку і сталось, виграш гравця становив 1164 фунти. Якщо б кінь фінішував другим або третім (із семи), то гравець отримував в якості виграшу 254 фунти.7643896485790Sheila’s Buddy несподівано для багатьох переміг, ощаслививши нашого гравця, який виграв 1164 фунтів – та поділився своєю радістю із сайтом (на фото). Що цікаво, фаворит гонки, Franklin D, фінішував лише п’ятим.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?