«Рейтинг Букмекерів» запроваджує штрафи для контор, на які часто скаржаться

Рейтинг Букмекерів

Сьогодні ми оцінюємо компанії, керуючись списком вимог. При цьому ніяк не враховується кількість і тип скарг, що надходять. Деякі компанії чинять як слід тільки після того, як до нас звернеться гравець. Виходить, якщо хтось не знає, як нам поскаржитися, ця людина не зможе захистити свої права.

У сформованій ситуації ми отримуємо критику від гравців зі словами про те, що та чи інша компанія не гідна високої оцінки. Ми відповідаємо на це, кажучи, що якщо у когось є проблема, то ми готові її вирішити. Але якщо вдуматися, гравці насправді праві. По суті, деякі букмекери лише роблять вигляд, що вони виконують вимоги.

Нам, можливо, приємно усвідомлювати, що ми реально допомагаємо повернути гроші гравцям, і що на сторінці «Про нас» лічильник сум зростає. Але мета проекту не в «циферках», а в тому, щоб підняти стандарти клієнтоорієнтованості в букмекерській індустрії.

У пошуку вирішення проблеми ми подивилися на практику, яка застосовується на Заході. У полі зору неминуче потрапив IBAS. Це незалежний арбітраж для вирішення суперечок між гравцями і букмекерами, які отримали ліцензію у Великобританії. Детальніше про цю організацію можна прочитати в нашій базі знань.

Так от, при укладенні договору між букмекером і IBAS вказується кількість скарг, які будуть оброблені протягом року. Якщо на букмекера надходить більше обумовленої кількості скарг, букмекерові пред’являється рахунок. Саме тому букмекери не люблять, коли на них скаржаться в IBAS (особливо наприкінці року).

Ми вирішили піти схожим шляхом і ввести штрафи для компаній, на які надходить багато скарг. З першого січня компанія, на яку надійде більше 5 обґрунтованих скарг на календарний місяць, буде оштрафована за кожну наступну скаргу. Штраф за шосту і наступні скарги у календарному місяці для компаній з оцінкою 4 буде дорівнює 900 гривням. Для компаній з оцінкою 5 штраф коштує вдвічі дорожче – 1800 гривень. Штраф крупніше в п’ятірках для того, щоб компанії в п’ятірках були ще уважніше до своєї клієнтури.

Ми сподіваємося, що цей захід призведе до того, що букмекерським компаніям буде вигідніше вирішувати суперечки безпосередньо з гравцем, що в підсумку знизить кількість скарг, що надходять до нас.

На відміну від IBAS, вирішення суперечок – це не єдиний наш вид діяльності, і у нас є прибуток від реклами букмекерів на сторінках сайту. Тому гроші, виручені цим способом, підуть на благодійність. Квитанції про пожертвування будуть публікуватися на сайті.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?