Регбісти Англії йдуть фаворитами у букмекерів в боротьбі за Кубок Шести Націй-2016

Рейтинг Букмекерів

Основні європейські букмекерські компанії вважають національну збірну Англії фаворитом Кубка Шести Націй з регбі, який стартує 2-го лютого. Цей турнір є неофіційним чемпіонатом Європи і другим за популярністю (після Кубка світу) в регбійному середовищі.

Англійські регбісти мають хороші шанси виграти Кубок Шести Націй

Англійські регбісти мають хороші шанси виграти Кубок Шести Націй

Турнір, який бере свій початок з 1883-го року, проводиться з роз’їздами в одне коло. Команда, яка виграла всі п’ять матчів, стає володарем так званого «Великого шолома». Участь у змаганні беруть найсильніші в Європі національні збірні Англії, Уельсу, Ірландії, Франції, Шотландії та Італії.

Впродовж останніх двох років тріумфатором цього культового серед європейських фанатів регбі турніру ставала збірна Ірландії. Але перед стартом нинішнього розіграшу ірландці через травми втратили декількох ключових гравців, в тому числі харизматичного 36-річного капітана Пола О’Коннелла.

Букмекери не могли не зреагувати на подібні новини. У лініях провідних БК фаворитом в боротьбі за звання чемпіона йде збірна Англії (незважаючи на те, що нещодавно у команди змінився головний тренер). Так, компанія William Hill пропонує поставити на підсумковий тріумф англійців за 2,65, на біржі ставок Betfair актуальний коефіцієнт на це дорівнює 2,75.

Другою серед потенційних переможців у букмекерів йде команда Уельсу. William Hill пропонує поставити на валлійців за 3,5, Paddy Power – за 3,75. З невеликим відставанням слідує Ірландія – 4,33 в William Hill.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?