Учасники ЧС-2015 з регбі підпишуть програму по боротьбі з корупцією в спорті

Олександр Веселов

Спорт, ніколи раніше не замішаний у скандалах з договірними матчами, вживає серйозних заходів безпеки, щоб цього не сталося надалі. Міжнародна рада регбі (IRB) змусить всіх учасників майбутнього ЧС-2015 з регбі ознайомитись і підписати освітню програму по боротьбі з корупцією в спорті.

В регбі жарти зайві

В регбі жарти зайві

Всі учасники – гравці, тренери, представники феміди та інші – майбутнього чемпіонату світу з регбі 2015, що стартує 18-го вересня на полях Англії та Уельсу, ознайомляться і підпишуть освітню програму по боротьбі з корупцією в спорті.

Міжнародна рада регбі (IRB) також підписала контракт зі Sportradar, відоме світове агентство з моніторингу букмекерських ставок, щоб виявляти підозрілі тенденції в самому зародку.

Незважаючи на те, що в регбі ніколи не було проблем з договірними матчами, робота IRB з їхнього виявлення цілком логічна, адже очікується, що ставки на ЧС-2015 досягнуть рекордного рівня.

Регбісти, у яких з’явиться бажання зробити ставку або виступити нижче своїх можливостей за чиєюсь ініціативою, можуть не тільки отримати дискваліфікацію, але й опинитися за гратами. Крім того, вони зобов’язані проінформувати відповідні інстанції, як тільки виявлять щось підозріле.

Виконавчий директор IRB Бретт Госпер дав свій коментар: «Корупція є великою проблемою в спорті, за останній час ми стали свідками не одного корупційного скандалу, що підірвали репутацію спортивних змагань.

У той час, коли немає ніяких фактів, підтверджуючих, що дана проблема є в регбі, ми не хочемо сидіти склавши руки, наївно вважаючи, що навічно застраховані. Тим більше зараз, коли регбі став частиною олімпійської родини (Регбі-7, різновид класичного регбі, увійшов до програми Олімпійський ігор-2016), адже боротьба з корупцією – невід’ємна частина Олімпійської хартії.

Тому ми приймаємо на себе широку відповідальність світової спортивної спільноти, зобов’язуючись стежити за принципами справедливої ​​гри та чесності в кожному аспекті нашого спорту», – зазначив Госпер.

Крім контракту зі Sportradar, Міжнародна рада регбі також має партнерські відносини з Комісією з азартних ігор і поліцією Великобританії.

До всього цього, IRB підписав меморандуми про взаєморозуміння з усіма провідними операторами азартних ігор, отримавши доступ до великої бази інформації про ставки, щоб відстежувати всі тенденції на ринку.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?