Ребров брав участь у договірних матчах за часів СРСР

Тарас Гончар

Прес-аташе головного тренера збірної України Андрія Шевченка Микола Васильков розповів, що колишній футболіст і наставник «Динамо» Сергій Ребров за часів своєї футбольної кар’єри брав участь у договірних матчах.

rebrov

Ребров брав участь у договірних матчах за часів СРСР

«Пам’ятаю, до нас на передачу «Третій тайм» прийшов Ребров, а ми якраз про договірні матчі говорили. А він сказав: «Ну і що? Я теж брав участь в договірних матчах». Ми запитали: «В якому сенсі?». Ребров каже: «Так, був договірний матч «Шахтар» – «Динамо». Ми запитали: «А коли це було?». Сергій відповідає: «Ще останній радянський матч, в 1989 або 1990 році. Я вийшов на заміну, забив гол, а у мене запитують, чого я радію, у них інші розклади», – пригадав Микола Васильков в інтерв’ю Youtube-каналу «Яотвечаю».

За словами прес-аташе головного тренера збірної України Андрія Шевченка, Сергій Ребров розповів лише про договірні матчі в радянський час. Про чесність українського футболі на зорі незалежності колишній футболіст і тренер «Динамо» нічого не говорив.

Нагадаємо, що голкіпер «Маріуполя» Рустам Худжамов зізнався, що йому пропонували 15 тисяч доларів за один пропущений м’яч.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?