Реакція на новину про «договірняки» в тенісі: Федерер – назвіть імена, Маррей – не здивований

Олександр Веселов

Вчора стартував дебютний у цьому році турнір «Великого шолому» Australian Open, але наразі тенісна громадськість більше обговорює не результати матчів, а скандальну новину, яку вчора частково оприлюднили BBC і Buzzfeed, натякнувши, що теніс найвищого рівня страждає від значної кількості договірних матчів. Зокрема, вісім тенісистів, котрі мають темні плями на репутації, стартували на Відкритому чемпіонаті Австралії.

Роджер Федерер та Енді Маррей прокоментували новину про договірні матчі в тенісі

Роджер Федерер та Енді Маррей прокоментували новину про договірні матчі в тенісі

Звісно, таке непересічне повідомлення обговорюють майже всі, кому небайдужий теніс. Свої думки з цього приводу висловили багато відомих особистостей, звернемо увагу на деякі з них.

34-річний швейцарець Роджер Федерер, один з найкращих тенісистів за всю історію гри, вимагає більше конкретики: «Мені хотілося б почути імена. Тоді вже можна про щось предметно вести мову – що за гравець, хто його оточує, де грав нечесно, як часто, в одиночному чи парному розряді, які саме турніри?» – цитує питання легендарного спортсмена сайт видання New York Daily News.

Водночас шотландський тенісист Енді Маррей, переможець US Open-2012, Вімблдону-2013, та Олімпіади-2012, на питання, чи здивувала його ця новина, відповів наступним чином: «Ні, ні в якому разі. Я був попереджений про дану проблему з початку кар’єри, тому зміг уникнути таких інцидентів. Взагалі, це дуже важливий аспект – молоді гравці повинні дізнаватися про корупцію не з новин у ЗМІ, а з ними потрібно працювати у цьому напрямку, аби уникати в майбутньому подібних скандалів», – наводить слова 28-річного тенісиста The Guardian.

Відомо, що перша ракетка світу на даний момент Новак Джокович на початку своєї кар’єри потрапив у неприємну ситуацію, коли його намагалися підкупити задля «здачі» матчу. А популярна російська тенісистка Марія Шарапова нещодавно висловила надію, що договірних поєдинків в тенісі немає.

Проте, наприкінці минулого року Європейська асоціація зі спортивної безпеки повідомляла, що теніс займає впевнене перше місце серед усіх видів спорту в тривожному рейтингу за кількістю підозрілих матчів.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?