РБ проти WhoScored: битва прогнозів

Олександр Веселов

Англомовна версія «Рейтингу Букмекерів» разом із відомим статистичним сервісом WhoScored реалізують проект битви прогнозів, в рамках якого щотижня експерти від кожного ресурсу будуть сперечатися в точності ставок на певну спортивну подію.

Мартін Лоуренс проти Миколи Валуєва

Мартін Лоуренс проти Миколи Валуєва

На цьому тижні «поле для битви передбачень» – прогнози на вирішальний матч Кубка футбольної ліги, в якому зустрінуться «Ліверпуль» та «Манчестер Сіті». Команду експертів «Рейтингу Букмекерів» буде представляти відомий екс-боксер Микола Валуєв.

З українською версією прогнозу нашого експерта можна ознайомитися за наступним посиланням. Зі ставками експерта від WhoScored, Мартіна Лоуренса, можна познайомитися тут.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?