Рада Сток-он-Трента і Bet365 витратять $1,3 млн на залучення вчителів математики в місто

Рейтинг Букмекерів

Рада міста Сток-он-Трент і букмекерська контора Bet365 запустили проект вартістю £1 млн ($1,3 млн), спрямований на підвищення якості фахівців з математики в місті, пише The Telegraph.

Bet365 зацікавлена в піднятті рівня знань математики серед школярів Стоку

Bet365 зацікавлена в піднятті рівня знань математики серед школярів Стоку

Міська рада та беттинг-оператор виділять по 500 тисяч фунтів стерлінгів на реалізацію даної ідеї. Студенти, які бажають працювати вчителями математики в Сток-он-Тренті, отримуватимуть £2 тис. ($2,7 тис.) на рік впродовж трьох років, щоб вони могли заплатити ці гроші за навчання у ВНЗі. Додаткові £2 тис. ($2,7 тис.) фахівці отримають на переїзд в місто і облаштування.

Наразі в Сток-он-Тренті учні показують слабкі результати з математики. Рівень знань місцевих школярів – один з найгірших по країні. Так, лише 59% учнів складають державний іспит з цього предмету на прийнятну оцінку – A, B або C. У найближчі три роки планується підвищити даний результат до 70%.

У Сток-он-Тренті, крім того, існують проблеми безробіття і некваліфікованої робочої сили. Гендиректор Bet365 Деніз Коутс зазначає, що успіхи в математиці дуже важливі для перспектив місцевої молоді. Математичні навички співробітників важливі для роботодавців і мають вирішальне значення для економічного зростання, додала вона. Коутс задоволена тим, що компанії, школи та ВНЗи міста підтримали один одного в тому, щоб підняти рівень знань молоді Сток-он-Трента.

Букмекерська контора Bet365 заснована в Сток-он-Тренті в 2000 році. Компанія є найбільшим роботодавцем в місті. Як заявила Коутс, оператор постійно потребує кваліфікованих фахівців з серйозними знаннями математики.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?