RaceBets дочекалася ліцензії від регулятора Німеччини

Олександр Веселов

Букмекерська компанія RaceBets отримала ліцензію на здійснення своєї діяльності від німецького регулятора азартних ігор.

RaceBets дочекалася ліцензії від регулятора Німеччини

RaceBets дочекалася ліцензії від регулятора Німеччини

Як повідомило джерело в ліцензійних органах Німеччини, RaceBets стала першою компанією, яка приймає ставки на скачки, що повністю відповідає всім вимогам регулятора.

«Ми раді і виключно горді тим, що стали першим букмекером Німеччини, який отримав відповідний дозвіл, – заявив керуючий директор компанії Патрік Бірн. – Це рішення підтверджує, що всі докладені зусилля та важка робота нашої команди протягом останніх років принесли результат».

«Наші клієнти не помітять змін. Але це підтверджує, що ми відповідаємо суворому регулювання ринку в Німеччині, особливо в області безпеки даних та захисту гравців», – підтвердив глава компанії.

Відзначимо, що RaceBets спеціалізується на собачих перегонах та скачках. Компанія може похвалитися тим, що має дозвіл на роботу від відповідних органів влади Мальти, Великобританії, Ірландії, і тепер Німеччини.

Прийом ставок на скачки в Німеччині був легалізований ще в 2012 році, проте держава не поспішала видавати ліцензії на здійснення цього виду діяльності.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?