Ілля Максимук Новачок

Як розблокувати рахунок та вивести кошти???!!

Орфографія і пунктуація автора запитання збережені.

Доброго вечора. Паріматч заблокував мій рахунок. Фото з паспортом скидав, виписки фінансових історій надавав: 2 скинув. по одній карті скинути не можу, бо карта знайомого, він зараз не може цього зробити (на це свої причини) чи можна вирішити це питання? в службу підтримки звертався. це все триває вже майже 2 місяці. більше немає сил.

21 Фінанси, Виведення коштів
Вирішене
21 відповідь
 • ВШ

  Заблокували вивід коштів скинув фото з паспортом та виписки з карток.майже місяць перевіряють.Допоможіть вирішити це питання

 • РП

  Доброго дня у мене таке питання виграв значну суму мені заблокували вивід коштів кажуть що йде перевірка до цій суми також вигравав не погано ні чого не блокували а зараз заблокували

 • ЛГ

  як розблокувати рахунок в melbet win

  • Вітаємо, Любове!
   Це шахраї, які просто використовують бренд відомої контори, заманюючи не надто досвідчених гравців і любителів легких грошей через “Телеграм”, “Інстаграмм” та інші месенджери і соціальні мережі.
   “Мелбет” – далеко не перша контора, під яку так “косять”. Щодня отримуємо скарги від людей, які потрапили в ці псевдоБК і втратили свої гроші.
   Цікава стаття на тему подібного шахрайства тут.

 • Вітаю, Ілле!
  Букмекери загалом негативно ставляться до використання чужих платіжних реквізитів. Проте ви можете дочекатися відповіді представника БК тут або залишити скаргу. Ми спробуємо зв’язатися з букмекером і отримати уточнення по вашій ситуації. Форма скарги тут.

  • AB

   А чому у них тоді в правилах не заборонено використання чужих карток. Якщо так негативно і прискіпливо відносяться, то хай заборонять використання чужих карток. Це водить в оману гравців.
   Олександр, у мене до Вас запитання. Які шанси що рахунок розблокують, якщо використовував чужу карту, і не можеш дати по неї виписку. Шанси є? Дякую за відповідь.

   • Вітаємо, Alex!
    Деякі букмекери це вказують в правилах, щоб гравці не використовували чужі картки, але не всі. Потрібно прочитати відповідний розділ конкретно вашої БК. Проте в цілому, якщо ви не зможете надати виписку, навіть лояльні в цьому питанні букмекери, скоріш за все, заблокують.

    • AB

     Олександр, дякую за відповідь. Спробую коротко описати свою ситуацію. Перед поповненням паріматч, я звертався до них по телефону, і запивав. Чи можно використовувати чужу картку. Відповіли, так, без проблем. І більш того у них в правилах це написано, що поповнювати можете, а при виводі на картку ми можемо запитати данні по картці. На той час у мене були проблеми з банками, і я не міг використовувати свою картку. Коли заблокували вивід коштів, і почався квест, то я їм так і пояснив по телефону. Що не можу надати данні по картці, по першу вона не моя, по друге нема можливості це зробити. На що вони відповіли, добре, ми підемо на зустріч, надайте селфі з перепискою з нами і паспортом. Документи були надані в кінці серпня і їх відповідь була, до десяти днів закінчиться проходження цього квесту. Набрав їх в середині вересня, сказали так, тоді ми пішли на зустріч, а зараз ні, надайте данні по картці.
     І ще одне питання. Ви написали що заблокують. В якому сенсі? Просто тут в скаргах багато варіантів відповідей. Повністю заблокують, чи заблокують але гроші дадуть вивести на свою картку.
     І я так розумію що скаргу залишати на сайті майже нема сенсу.
     Дякую за відповідь.

     • У ПМ на сайті дійсно вказано, що вони не проти використання чужих карток (принаймні на сьогодні), але все одно підтвердити картку треба, надавши виписку. Можливо, гравець її вкрав чи ще щось таке. Тому перевірка має бути. Якщо ви не можете надати виписку, букмекер в принципі має право заблокувати, навіть з конфіскацією балансу. У нас зараз є в обробці скарга. Там теж гравець використовував чужі платіжні реквізити і підтвердити їх не може. Ми запросили в БК варіанти для нього, але поки нічого не отримали. Не факт, що БК назустріч піде.

     • AB

      Дякую Олександр. Я знайшов Ваш сайт ще неділі дві назад, коло цей квест вже затягнувся. Спостерігаю за скаргами. Але тоді скарги схожою на мене не було. Сам вже думав написати, але з’явилась та скарга, схожа на мою, теж чекаю її результатів.
      Але у мене трохи інша ситуація. Надати виписку я можу, хто власник карти, хоча це трудно буде зробити. Надати повну виписку по карті вже ні. Людина зараз не в країні, і зв’язку з нею нема. І навіть це не головне. Картка належить близькому родичу, братові. І він теж є в цій БК але вже не грає, перейшов на Betfair . Був період коли грали напевно з одного IP, були на одному WIFI але з різних пристроїв. І характер ставок у нас різний. Він в лайфе і тенніс. Я в футбол та баскетбол. У нас різні стилі гри.
      Але сумніваюсь що БК буде розбиратися в цьому. Вони пробують його по базі, виявлять що ми родичі і заблокують обох, як мультиакаунінг. Тим паче у них в правилах заборонено вивід коштів на чужі картки навіть родичів. Хоча поповнювати можно. Тому шансів у мене напевно взагалі нема. Дякую за відповідь.

     • Якщо є зв’язок з іншими рахунками, букмекери зазвичай блокують за мультиакаунтинг. Ми нічого зробити не зможемо, адже довести, випадковий цей зв’язок чи гравці спеціально щось хитрували – неможливо. Спробуйте залишити скаргу, подивимось, що нам їх представник відповість. Але в цілому шансів мало у вашому випадку.

     • AB

      Олександр. Я бачу що та скарга задоволена. Тобто є сенс і мені написати. Може підуть на зустріч та розблокують і мене.

     • Так, можно оформити. Подивимось, що скажуть у БК по вашій ситуації.

     • AB

      Дочекаюсь відповіді від них, на останній лист що їм написав. Щоб була повна картина подій. Та буду писати скаргу, може хоч Ви допоможете.
      Дякую за всі відповіді.

Не знайшли відповіді? Поставте своє запитання:
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт