Пивка для ривка: хто з учасників ЧС найбільше любить пиво

Тарас Гончар

Головний футбольний напій – пиво. Вболівальники п’ють його, коли святкують перемоги своїх команд або ним же заливають гіркоту поразок. Але по-справжньому пиво ллється рікою після успішних матчів. Головне, не дозволяти собі зайвого перед поєдинками. І якщо проаналізувати, скільки випивають за рік в різних країнах і порівняти з результатами матчів чемпіонату світу, можна припустити, хто порушував спортивний режим.

beer2

Пивка для ривка: хто з учасників ЧС найбільше любить пиво

Наприклад, з усіх учасників мундіалю головними претендентами на перемогу були німці (коефіцієнт Parimatch – 5,5, ймовірність – 18%). При цьому кожен житель цієї країни за рік випиває в середньому по 104,7 літрів пива (рекорд серед усіх країн-учасниць мундіалю). Ця кількість могла бути й більшою, якщо в неї врахувати ті літри, якими футболісти обливаються після гучних перемог, наприклад, в Бундеслізі. Проте, тріумф на мундіалі, як це було чотири роки тому, їм уже не світить. Більш того, підопічні Йоахіма Льова посіли останнє місце в своїй групі.

Такий же результат показала і Польща. Звичайно, зі своїми 99 літрами на людину в рік вона і так з самого початку не дотягувала до претендентів на перемогу в фіналі (41,0, 2%). А ось на думку букмекерів шанси поляків як мінімум на вихід з групи були солідні – 60%. Трохи більше пощастило іспанцям, але вони вибули з турніру ледь пройшовши в плей-оф. За випитим пивом вони йшли третіми (82,8 літрів за рік) і четвертими за котируваннями на трофей (8,0, 12,5%).

Четвертою, але вже в списку любителів пива, була Панама (80,1 літрів). На перемогу дебютанта мундіалю приймалися ставки з коефіцієнтом 321,0 (0,3%). За котируваннями було 60% проти 40%, що ця збірна не заб’є і трьох м’ячів на мундіалі. В підсумку, на їхньому рахунку лише два точних постріли. Можливо, хлопці дуже старанно святкували свій вихід на мундіаль?

Замикають топ-5 любителів пива – хорвати (76,6 літрів). У них приблизно така ж міцна команда, як і у поляків (64% на вихід з групи і коефіцієнт 33,0 (3%) на перемогу в турнірі до старту мундіалю). Втім хорватська збірна дійшла аж до півфіналу турніру.

У підсумку виходить, що з п’яти країн, де найбільше п’ють пиво, на чемпіонаті світу три завершили виступ, фінішувавши останніми на стадії групового етапу, одна – в 1/8 фіналу. Висновок напрошується один – пиво під час мундіалю пити краще тільки уболівальникам.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?
Сайт «» не підтверджена,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт