Пити, грати і красти: банкір вкрав $25 тис. у клієнта, щоб покрити свої гральні борги

Рейтинг Букмекерів

В Англії фінансовий консультант одного з банків вкрав з рахунку свого клієнта більше 17 тис. фунтів (близько $25 тис.), щоб розплатитися за власними боргами, які накопичилися у нього в результаті захоплення азартними іграми, інформує Barry & District News.

Алкоголь і хаотична гра довели банкіра до злочину

Алкоголь і хаотична гра довели банкіра до злочину

У місті Ньюпорт, що на південному сході країни, суд розглянув справу фінансового консультанта банку Halifax Майлза Харві. Чоловік використовував свої посадові повноваження і непомітно для клієнта списав з його рахунку більше 17 тис. фунтів ($25 тис).

Харві, який пропрацював в банківському секторі більше восьми років, скоїв злочин, щоб покрити власні програші в азартних іграх. Розслідування показало, що кошти були перераховані на особистий рахунок Харві у банку Natwest.

Під час слідства стала відома причина морального падіння банкіра, раніше не поміченого ні в чому непорядному. Харві став захоплюватися хаотичним гемблінгом і одночасно багато пити після звістки про серйозну хворобу свого батька. Ця новина сильно вдарила по моральному стану фінансиста, і той вирішив притупити біль алкоголем і азартом. Не досяг успіху в підсумку ніде.

Суд взяв до уваги всі обставини і не став карати Харві реальним терміном ув’язнення. У результаті Майлз повинен буде відшкодувати збиток своєму клієнтові, впродовж шести місяців перебувати під домашнім арештом і провести 200 годин на громадських роботах. На виправлення у банкіра 16 місяців. В іншому випадку ув’язнення  стане реальним.

На жаль, сумні новини, причиною яких стають гральні борги, з’являються в ЗМІ регулярно. Варто згадати хоча б недавню історію про батька, який намагався сплатити борги з азартних ігор продажем своєї дочки, або пограбування букмекера голодним і замерзлим безхатченком.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?