Путівник зі ставок на товариські матчі збірних

Рейтинг Букмекерів

«Рейтинг Букмекерів» пропонує увазі своїх читачів новий тематичний матеріал, в якому професійний гравець The Red розбере таку тему, як ставки на товариські матчі у футболі. Переважно мова стосуватиметься зустрічей саме на рівні національних збірних.

Путеводитель по ставкам на товарищеские матчи сборных

Путівник зі ставок на товариські матчі збірних

Великий клубний сезон залишився позаду і поки всі топові чемпіонати пішли на літні канікули, багатьох шанувальників футболу і ставок чекає чимало ігор товариського характеру в тому числі і на рівні національних збірних. Цього літа заплановано такі великі турніри, як Кубок Америки, Золотий Кубок КОНКАКАФ і Кубок Африки. І до цих турнірів учасники повинні готуватися саме через товариські матчі. Крім того, нас чекає ще й молодіжна першість Європи, до якої його головні герої також будуть готуватися через контрольні поєдинки.

На клубному рівні товариські зустрічі набагато менш передбачувані

На клубному рівні основна маса товариських ігор стартує пізніше, ближче до дати старту нового сезону. Клуби з топ-першостей почнуть готуватися до нового сезону і однією з частин цієї підготовки і є поєдинки товариського характеру. Однак на клубному рівні товариські зустрічі набагато менш передбачувані, на мій погляд. Далеко не завжди можна отримати інформацію про те, в яких складах вийде той чи інший клуб. Адже у кожного тренера бувають різні завдання на кожен товариський матч. В одному він відпрацьовує, умовно, позиційний напад, а в іншому гру від оборони. Десь випустить основний склад, десь змішаний, а десь і зовсім дасть час і шанси резерву або молоді.

На рівні національних же збірних все зрозуміло їхні матчі завжди поруч з клубним футболом

Крім того, на клубному рівні ніколи не зрозуміло, в який саме фізичній формі підходять команди до тієї чи іншої зустрічі. На рівні національних же збірних все зрозуміло і так – їхні матчі завжди поруч з клубним футболом, і ми знаємо, в якій формі більшість футболістів. Крім того, національні збірні завжди оголошують свої заявки на товариські матчі, і знайти їх особливої ​​проблеми не складе. Тобто беттори заздалегідь отримують загальну інформацію про склади команди на певні матчі і можуть вже робити висновки про намір на матч і шанси в ньому. На клубному ж рівні подібної обізнаності домагатися постійно майже нереально.

Тому ми пропонуємо вам поговорити про ставки на товариські матчі через призму саме ігор збірних. Тим більше, що зараз ця тема найбільш актуальна. Напевно багато хто продовжує дотримуватися позиції, що товариські ігри більше для перегляду, ніж для ставок і ризику власними грошима. З одного боку, так і є, і довгий час я і сам дотримувався саме цієї думки. Але з часом прийшло усвідомлення, що на товариських іграх збірних і справді можна досягати непоганого прибутку. Далі поділюся своїм поглядом на дану тему, а від усіх читачів чекаю посидючості перед монітором і коментаря за підсумком прочитання самого матеріалу.

Ставки на результати матчів як крайній випадок

На мій погляд, грати результати в товариських матчах – найбезглуздіша ідея, яка тільки може бути. Адже матчі носять товариський характер, а значить і візаві позбавлені будь-якої турнірної мотивації, що частенько перетворює такі от матчі в «гру на три результати». Тим більше, що ми не до кінця можемо розуміти мотивацію кожної зі збірних на товариську гру, та й варто розуміти, що регулярні заміни в таких іграх легко можуть зламати хід поєдинку і перевернути його з ніг на голову. Саме тому вважаю більш логічними ставки на голи в матчах такого роду. Адже футбол в «товарняках» на рівні збірних частіше виходить відкритим і розкутим, що дарує велику кількість гольових моментів і самих забитих м’ячів.

Але є і винятки з правил, коли результати грати можна і навіть потрібно. Наприклад, якщо це прощальний матч когось із великих футболістів збірної, то в таких випадках часто перемагає саме та збірна, що вшановує вихід свого футболіста на міжнародну пенсію. Можуть бути матчі і з політичним підтекстом.

Часом бувають просто матчі «на контору» або з метою заробити і самим візаві

В іншому випадку грати результати товариських матчів досить безглуздо. Якщо одна команда сильніша іншої на папері, це ще нічого не означає на футбольному полі. Це не завжди працює на рівні офіційних турнірних матчів, а вже про товариські зустрічі і говорити не варто. Крім того, часом бувають просто матчі «на контору» або з метою заробити і самим візаві. Саме тому до ставок на результати в товариських матчах варто ставитися дуже обережно і зайвий раз не ризикувати своїми «кровними».

Важливість новин

Навіть в товариських іграх необхідно стежити за новинами, пов’язаними з цими матчами. Саме в цьому і криється близько половини підсумкового успіху в ставках на такі ігри і це не жарт. Насправді самі новини дають досить видиму картину матчу ще до його початку. Адже заявки оголошуються заздалегідь, і ми вже знаємо всі кадрові проблеми і розуміємо, хто з футболістів в якій формі. Крім того, головні тренери національних збірних нерідко озвучують стартовий склад достроково або діляться якимось своїми ідеями і планами на матч – наприклад, що вони мають намір відпрацювати в грі або які несподіванки чекають глядачів і уболівальників в стартових складах.

Якщо суперник з хорошою атакою, думаю не варто пояснювати, на яку з ставок варто звернути увагу

Приміром, одна зі збірних заздалегідь оголосить про намір поекспериментувати в лінії оборони і виставити там дебютантів або молодь, що позбавить лінію злагодженості та зіграності, а також необхідних досвіду і впевненості. І якщо суперник такої команди з хорошою атакою, думаю не варто пояснювати, на яку зі ставок варто звернути увагу. І подібних моментів дуже багато, так що новиниважливе джерело інформації, яке може допомогти непогано заробити.

Виставкові ігри

Це окрема група футбольних матчів, коли команди грають на нейтральній території не в рамках якихось зборів, а саме з метою популяризувати себе і розважити місцеву публіку. Якщо такі пари складають принципові суперники, тоді подібні матчі краще обходити стороною. Якщо ж просто команди, у яких до того ж є атакувальний потенціал, варто придивитися до гольових варіантів ставок. Адже найкраща реклама в футболі це голи. Саме тому нерідко виставкові матчі і виходять результативними.

Рух лінії

За довгі роки гри і практики я знайшов ще один дуже цікавий спосіб заробітку на товариських матчах на рівні національних збірних команд. Я говорю про різного роду сканери, які дозволяють стежити за рухом лінії. Справа вся в тому, що товариські матчі збірних це не тільки робота головних тренерів і обкатка складів, але ще і дуже затребуваний ринок для ігор договірного характеру. Уваги до таких матчів менше, ніж до тих, що носять офіційний статус, і футболісти користуються цим з метою заробітку.

Товариські матчі збірнихдуже затребуваний ринок для ігор договірного характеру

Безумовно це стосується саме тих афіш, що не викликають у вас якогось інтересу. Тобто матчі, які ви не стали б дивитися і, напевно, не поставили б на них просто так. Але на своєму особистому досвіді переконався в тому, що по руху лінії в товариських матчах між скромними збірними можна дуже непогано заробляти на нічиїх і тоталах. Останнє особливо поширене у азіатських команд.

У плані нічиї все дуже просто – якщо зустрічаються дві скромні збірні, які не особливо на слуху, і проводять товариський матч, а лінія всюди в цьому матчі гнеться в бік нічиї, в більшості випадків вона буде здобута. Нічия вартує завжди відносно дорого, та й суперникам не доведеться особливо розігрувати спектакль. Нічию в плані договірного матчу «розписати» куди простіше і цим користуються багато збірних, чиї гравці не розпещені високими зарплатами.

Найчастіше такі команди спеціально тягнуть до самого кінця, щоб прибуток приніс ще і лайв

Те ж саме стосується і тоталів на матч. Якщо ви побачили солідний прогруз на тотал більше в одному з товариських матчів, але не встигли поставити, тоді вам варто відкрити цей матч в лайві ближче до його кінцівці і ставити на користь того, що буде забитий ще один гол, якщо сам тотал ще не був пробитий. Найчастіше такі команди спеціально тягнуть до самого кінця, щоб прибуток приніс ще і лайв. Так що рекомендую придивитися до подібного варіанту ставок на товариські матчі збірних команд.

На більш серйозних суперників нічого подібного немає просто тому, що в подібних іграх основний потік ставок йде в одному і тому ж напрямку за рахунок стадного відчуття. Договірні ж матчі відомі лише одиницям і простежити їх можна саме в матчах зі скромними афішами. Тому що на ці матчі мало хто ставить, та ще й великі гроші, якщо говорити про задоволення або про намір підвищити свої фінансові можливості. Саме тому лінія в таких ось іграх і реагує відповідно до нормального прогрузу тієї чи іншої події в лінії.

Висновок

Підводячи підсумок, залишається лише ще раз нагадати все те, про що говорив, але вже коротко. Товариські матчі у великому футболі найкраще грати саме на рівні збірних і вище ви отримали такий невеликий імпровізований путівник з гри на ставках в матчах національних команд. Обов’язково стежте за новинами і відстежуйте рух лінії (особливо різкі скачки) – ваші шанси здолати букмекера стануть ще вищими!

На цьому все на сьогодні, дорогі друзі. Не забувайте ділитися думкою на рахунок всього прочитаного вами вище і ділитися особистим досвідом або спостереженнями в ставках на товариські матчі у великому футболі!

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?
Сайт «» не підтверджена,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт