«ПСЖ» і «Црвена Звезда» відкинули звинувачення у договірному матчі

Тарас Гончар

Французький «ПСЖ» і сербська «Црвена Звезда» виступили із заявами щодо публікації видання L’Equipe про те, що матч команд в Лізі чемпіонів був договірним.

43951034_994531834053061_194809704977793024_n

Команди не визнають провину

«Клуб категорично відкидає будь-яку причетність щодо цих підозр. Ніхто з Національної фінансової прокуратури не звертався ні до одного представника «ПСЖ» з цього розслідування. Ми готові співпрацювати зі слідством, не потерпимо звинувачення, які кидають тінь на репутацію клубу. Ми залишаємо за собою право подати в суд на будь-кого, хто поширює наклепницькі заяви про «ПСЖ» і про його представників», – йдеться в заяві на офіційному сайті паризького клубу.

Почесний президент «Црвени Звезди» Драган Джаїч заявив, що звинувачення L’Equipe – брехня.

«Вперше чую про це. Нічого про це не знаю. Це неможливо, це неправда», – заявив функціонер.

Раніше видання опублікувало інформацію про те, що за кілька днів до матчу в УЄФА надійшли відомості про те, що один з керівників сербського клубу поставив за допомогою іншої людини €5 млн ($5,78 млн) на те, що сербський клуб поступиться з різницею в п’ять м’ячів. У підсумку так і сталося: парижани виграли 6:1. При цьому у Франції заявили, що не зафіксували підозрілих ставок на матч.

За даними ЗМІ, УЄФА повідомив про те, що трапилося, фінансову прокуратуру Франції, яка вже розпочала власне розслідування.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?