Пристрасть до азартних ігор може позбавити корейського бейсболіста контракту в MLB

Рейтинг Букмекерів

Пітчер японського бейсбольного клубу «Хансін Тайгерс» (Hanshin Tigers) Про Син Хван може назавжди розлучитися з мрією стати гравцем північноамериканської Головної ліги бейсболу (MLB). Причина – нездорова пристрасть до азартних ігор. Майбутнє зоряного гравця «тигрів» найближчим часом вирішить суд, повідомляє CalvinAyre.

Пітчер може позбутися славного майбутнього в MLB

Пітчер може позбутися славного майбутнього в MLB

Громадянина Південної Кореї підозрюють в участі в нелегальному гемблінгу. Згідно з корейським законодавством, громадяни цієї країни можуть відвідувати лише 17 суворо обумовлених казино, розташованих у Південній Кореї. Іншого способу участі в азартних іграх для південнокорейських любителів гемблінга не передбачено. Заборона поширюється і на відвідування гральних закладів за межами країни.

Скандал навколо пітчера розгорівся після публікації його прізвища у списку громадян Південної Кореї, які були помічені в частому відвідуванні гральних закладів Макао, Камбоджі, В’єтнаму та Філіппін. Проти гравця «Хансін Тайгерс» дав свідчення колишній учасник одного з корейських організованих кримінальних угруповань. Ця людина, відомий місцевій пресі як «Лі» , надавав в оренду своїм відомим клієнтам ексклюзивні VIP-зали для розваг і участі в азартних іграх. За його словами, бейсболіст сумарно програв більш 100000000 корейських вон (близько $85 000).

Шум навколо персони Про Син Хвана піднявся в найбільш невдалий для пітчера момент. Зовсім нещодавно в пресу потрапила інформація про те, що корейський бейсболіст найближчим часом може підписати контракт з одним із клубів MLB. У спробах виправити сформовану ситуацію гравець вже висловив повну готовність допомагати в розслідуванні.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?