Прийняття ісламу і депортація Мадонни. Букмекери приймають ставки на Трампа

Рейтинг Букмекерів

Особистість Дональда Трампа не може залишити в спокої нікого. Щодня від епатажного президента США чекають нових витівок, а для букмекерів це виявилося непоганим ринком. Компанія Paddy Power навіть відкрила відділ за ставками на Трампа. Букмекер пропонує зробити ставки на те, що політик змінить релігію або депортує з США когось із знаменитостей.

Букмекери приймають ставки на Трампа

Відкриває список нових пропозицій по ставках на Трампа можливе перенесення штаб-квартири ООН з Нью-Йорка за межі США. Зробити ставку на цю подію можна з коефіцієнтом 10,0. Раніше повідомлялося, що Трамп збирається скоротити фінансування Організації Об’єднаних Націй. У своєму акаунті в Twitter він написав, що у організації «величезний потенціал, але зараз це просто клуб, в якому люди збираються поговорити і добре провести час».

Пропонує букмекер зробити ставки і на зовнішність президента. Коефіцієнтом 3,0 оцінюється ймовірність того, що Трамп визнаєть, що переніс операцію з пересадки волосся. За 17,0 гравець може зробити ставку на те, що мільярдер хірургічним шляхом збільшить розмір своєї чоловічої гідності.

Коефіцієнтом 151,0 оцінили аналітики ймовірність того, що лідер США виросте вуса як у Адольфа Гітлера, за 201,0 можна поставити на те, що Трамп перефарбує волосся в кольори національного прапора, а коефіцієнтом 501,0 оцінюється ймовірність того, що президент перенесе операцію зі збільшення рук.

Зазначимо, що Трампу в ході дебатів перед виборами президента в 2016 році доводилося відповідати на нападки конкурентів про свою зовнішність.

«Сенатор розкритикував мої руки. Ніхто раніше не говорив нічого поганого про мої руки. Подивіться на ці руки. Вони маленькі? Рубіо сказав, що якщо руки у мене маленькі, то маленьким має бути і дещо інше. Але я гарантую: там все в порядку», – заявив Трамп прямо по ходу дебати у відповідь на провокацію з боку сенатора Марка Рубіо. Після цього Paddy Power запропонувала своїм клієнтам зробити ставку на довжину чоловічої гідності тоді ще майбутнього президента Сполучених Штатів.

Не оминули в Paddy Power і тему нарцисизму американського президента. Коефіцієнтом 10,0 оцінюється ймовірність того, що ім’ям Трампа буде названо військове судно, а за 13,0 можна зробити ставку на перейменування на честь президента однієї з військових баз США. З коефіцієнтом 101,0 можна зробити ставку на те, що в 2017 році зображення Трампа з’явиться на горі Рашмор. Таким же коефіцієнтом оцінили ймовірність того, що впродовж президентського терміну будуть карбувати монети з профілем мільярдера.

На початку 2017 року психологи виявили у Трампа розлад особистості – злоякісний нарцисизм. Багато американських психологів навіть об’єдналися в рух «Психіатри проти трампізма». Вони опублікували маніфест, в якому перерахували докази хвороби Трампа. Серед них – «політика пошуку цапа-відбувайла і вигнання цілих груп людей, які вважаються небезпечними, включаючи іммігрантів і релігійні меншини; переслідування і висміювання конкурентів і критиків; культ особистості сильного правителя, що апелює до страхів і гніву».

Коефіцієнтом 21,0 аналітики оцінюють ймовірність того, що в 2017 році Трамп спростує існування Бога. За 26,0 можна зробити ставку на те, що президент стане прихильником Церкви Саєнтології. Коефіцієнтом 34,0 оцінили ймовірність того, що Римський Папа відлучить політика від церкви, а за 51,0 можна зробити ставку на те, що Трамп прийме іслам.

Зазначимо, що сам політик не любить говорити про релігію. «Людей шокує, коли вони дізнаються про те, що я християнин, я релігійна особистість. Вони бачать мене оточеним багатством і не пов’язують з релігією. Це неправильно», – написав Трамп в книзі, опублікованій під час президентської кампанії «Make America Great Again».

Коефіцієнтом 101,0 оцінили експерти ймовірність того, що в 2017 році колишній віце-президент США Джо Байден вдарить Трампа на одному із заходів. Раніше Байден зізнався, що замість дебатів хотів би з’ясувати стосунки з президентом США в спортзалі. Paddy Power тоді пообіцяв пожертвувати $10 млн на благодійні цілі в фонди, які виберуть Трамп і Байден, якщо вони зійдуться в боксерському поєдинку.

Компанія пропонує поставити з коефіцієнтом 51,0 на те, що в 2017 році Франція попросить США повернути «статую Свободи». У листопаді 2016 року в ефірі сатиричної передачі Les guignols de l’info («Новини з ляльками») на французькому телебаченні американська «статуя Свободи» виявила бажання емігрувати в зв’язку з перемогою «жінконенависника Трампа» на президентських виборах.

Коефіцієнтом 8,0 оцінив букмекер ймовірність того, що президент узаконить такий метод катування як імітацію утоплення. Про це Трамп говорив по ходу передвиборної кампанії, правда, потім йому довелося вибачатися за свої слова. Коефіцієнтом 15,0 оцінюється ймовірність того, що Алькатрас знову стане діючою в’язницею.

Приймає компанія ставки і на депортацію відомих персон з США. Зробити ставку на те, що з США буде видворений британський бігун сомалійського походження Мо Фара, можна з коефіцієнтом 51,0. У 2013 році Фара був затриманий в аеропорту Портленда за підозрою в причетності до терористичних організацій лише на тій підставі, що він народився в Сомалі.

За 81,0 можна зробити ставку на те, що буде депортований режисер-документаліст Майкл Мур, який публічно зажадав імпічменту Трампа. Таким же коефіцієнтом оцінюється і ймовірність депортації Мадонни, яка виступила з різкими висловлюваннями на адресу нового президента США 21 січня на жіночому марші в Вашингтоні. «Потрібна була ця страхітлива мить темряви, щоб розбудити нас», – сказала вона натовпу, після чого нецензурно «послала» Трампа. Співачка назвала акцію початком «революції» і закликала не «відступати» і не впадати у відчай.

Коефіцієнтом 17,0 оцінюється ймовірність того, що під час свого першого терміну президентський кортеж проїде по Далласу. Нагадаємо, під час проїзду по Далласу в 1963 році був убитий Джон Кеннеді.

Імовірність того, що в мережу потрапить секс-відео за участю Трампа, оцінюється букмекерів коефіцієнтом 15,0. Раніше газета Washigton Post опублікувала аудіозапис розмови мільярдера з -радіо і телеведучим Біллі Бушем. Вони непристойно обговорювали жінок, а майбутній президент розповідав про те, як він їх домагається. Пізніше на дебатах Трамп пояснив свою поведінку і вибачився.

Зробити ставку на те, що Трамп зізнається в нетрадиційній сексуальній орієнтації, можна з коефіцієнтом 101,0. На зустрічі з виборцями в Колорадо ексцентричний мільярдер виніс райдужний прапор з написом «ЛГБТ за Трампа». Зі сцени кандидат заявив, що він – справжній друг ЛГБТ.

Проте президент досить часто дозволяв собі і гомофобні висловлювання.

Ну і, нарешті, з коефіцієнтом 34,0 можна зробити ставку на те, що впродовж свого першого терміну Трамп зустрінеться в своєму офісі з одним з лідерів Ку-клукс-клану – ультраправою організацією, які відстоювала такі ідеї, як перевага білих і білий націоналізм.

Зазначимо, що ККК в ході передвиборної компанії підтримав Трампа: стаття в підтримку Трампа з’явилася на першій шпальті офіційної газети Ку-клукс-клану The Crusader. Правда, штаб виборчої кампанії майбутнього президента відразу ж виступив з різкою критикою статті.

Читайте також: Безпечна ставка: як букмекери протистоять постійним переможцям

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?