Прибуток британської контори William Hill знизився через виплати грального податку

Рейтинг Букмекерів

Акції британської букмекерської компанії William Hill подешевшали на 6% на тлі інформації про зниження прибутку компанії.

У рік без чемпіонату світу з футболу William Hill показує гірші показники

У рік без чемпіонату світу з футболу William Hill показує гірші показники

У третьому кварталі операційний прибуток William Hill впав на 39%, а чистий дохід знизився на 9%, повідомляє Business Quarter Magazine.

За словами виконавчого директора компанії Джеймса Хендерсона, зниження операційного прибутку пов’язано з чемпіонатом світу з футболу, що проходив у минулому році. Квартальні показники у році, коли немає ставок на настільки великий турнір, звичайно, виявилися нижче.

Також William Hill довелося виплатити £ 23 млн в казну Великобританії у вигляді гральних мит, що також знизило рівень доходу.

Нагадаємо, у третьому кварталі 2014 року операційний прибуток William Hill виріс на 89%.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?