Проти нудного футболу. БК поверне ставку, якщо у фіналі ЧС-2018 не буде голів

Тарас Гончар

Чим бiльше голiв у матчi, тим цiкавiше! Якщо зробити ставку на автора забитого м’яча у фіналі чемпіонату світу Францiя – Хорватiя, а в матчі не буде жодного голу (рахунок 0:0 в основний час), то букмекер Favbet готовий повернути гроші.

favbet

Проти нудного футболу. БК поверне ставку, якщо у фіналі ЧС-2018 не буде голів

Букмекерська компанія Favbet запропонувала своїм клієнтам акційну пропозицію до фіналу чемпіонату світу.

Зробіть ординарну ставку (PreMatch і Live) від 25 до 1500 гривень (від 10 EUR/10 USD до 50 EUR/50 USD) на автора голу в заключному поєдинку ЧС-2018 Франція – Хорватія. Якщо впродовж основного часу не буде забито жодного м’яча, БК поверне вам гроші.

Бере участь лише перша ставка клієнта на автора забитого голу в основний час. У випадку, якщо клієнт зробив декілька ставок на різних авторів голів, компанія залишає за собою право повернути лише ту ставку, що була зроблена раніше всіх за часом прийому.

Приклад moneyback:

Якщо ставка була зроблена на гол Антуана Грізманна в основний час, а матч завершився з рахунком 0:0, така ставка на гол Грізманна буде повернена на ігровий рахунок.

Докладніше про умови та положення акційної пропозиції читайте – тут.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?