Проставився: хокеїст з університету Бостона отримав бан за гемблінг

Рейтинг Букмекерів

Гучний скандал спалахнув у північноамериканській NCAA: форвард хокейної команди університету Бостона Нік Роберто відсторонений від матчів до кінця сезону, повідомляє College Hockey News. Причиною суворого покарання стала участь перспективного нападника в азартних іграх.

https://i0.wp.com/bookmakersrating.ru/wp-content/uploads/2015/12/re.png?resize=730%2C536

Судячи з усього, Роберто далеко не єдиний порушник правил NCAA

Нік Роберто визнаний винним в нелегальному гемблінг, яким він займався упродовж минулого сезону. Крім нього, в розміщенні заборонених на більшій частині території США ставок на спорт підозрюють ще кількох (поки що неназваних) колег по команді, а також юніорів з інших хокейних команд Національної асоціації студентського спорту (NCAA).

За правилами NCAA, гравцям заборонено робити ставки на будь-які спортивні події (включаючи професійний і любительський рівні) як через пункти прийому ставок, так і в онлайні. Заборона поширюється навіть на фентезі-гри. Первісне виявлення любові до беттингу веде до негайної дискваліфікації винного строком мінімум на один рік. У клубі підтвердили, що Роберто більше не вийде на хокейний майданчик в цьому сезоні.

У Національній асоціації відмовилися від коментарів, пославшись на активну стадію слідства за визначенням інших учасників нелегальних ставок. Адже все ще не зрозумілі масштаби порушень, скільки юніорів та з яких саме хокейних команд були замішані в ставках. У минулому сезоні Роберто закинув чотири шайби і віддав вісім передач в 41 грі за університет Бостона. Всього за два сезони у складі бостонських «Тер’єрів» він заробив 30 очок за системою гол + пас.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?