Прокурор: у «Ювентуса» помилково відібрали чемпіонство за договірні матчі

Рейтинг Букмекерів

Колишній прокурор Карло Порчедду, який займався в 2006 році справою про договірні матчі в італійському футболі, заявив, що рішення відібрати перемогу в чемпіонаті Італії в сезоні-2005/06 у «Ювентуса» і присудити її «Інтеру» було помилкою.

Прокурор: у «Ювентуса» помилково відібрали чемпіонство за договірні матчі

«Анулювання чемпіонства «Ювентуса» і присудження його «Інтеру» було серйозною помилкою. У суду не було достатніх доказів, щоб відбирати титул у «Ювентуса», – заявив Порчедду.

Також прокурор додав, що в тому, що трапилося, замішаний Гвідо Россі, який був на той час надзвичайним комісаром Федерації. Він призначив для розслідування групу своїх друзів, один з яких був членом ради директорів «Інтера», який зробив все для передачі титулу цього клубу, повідомляє L’Unione Sarda.

Нагадаємо, скандал, що розгорівся в Італії в 2006 році і отримав назву «Кальчополі», призвів до того, що «Ювентус», який опинився замішаним в нечесній грі, позбувся золота чемпіонату Італії і був переведений серію B. Також покарання отримали «Мілан», «Фіорентина» і «Лаціо». Титул сезону-2005/06 був присуджений «Інтеру», який посів третє місце після «Ювентуса» і «Мілана».

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?