Програвши у букмекера гроші на покупку одягу, чоловік пішов на крадіжку

Рейтинг Букмекерів

У Великобританії чоловік вкрав пару джинсів в одному з бутиків міста Ньюмаркет, відомого своїм іподромом, стрибками і численними букмекерськими конторами. Здавалося б, не така вже й сенсаційна подія. Однак все набагато сумніше.

Удача явно відвернулася від чоловіка

Удача явно відвернулася від чоловіка

На злочин, нехай і дрібний, британець на ім’я Майкл Халл був змушений піти через сором. Як з’ясувала поліція, кохана дівчина дала йому трохи грошей, щоб він сходив і купив собі що-небудь пристойне з одягу. Але по дорозі в супермаркет чоловік, який полюбляє зробити «ставку-другу», не зміг подолати спокусу і завернув в букмекерську контору, повідомляє Newmarketjournal.

Ставка не зіграла. Грошей не залишилося. Тому він пішов на відчайдушний крок і вкрав джинси за 39,99 фунтів (близько $55). Однак і тут Майклу не пощастило. На виході з торгового центру його затримала охорона і передала поліції.

Пізніше в ході слідства було виявлено, що Халл раніше мав справу з наркотиками. Проте, за твердженням захисту невдачливого гравця, він вже давно став на «світлу сторону» виправлення від залежності. Суд засудив британця на 12 місяців умовно і зобов’язав виплатити штраф у розмірі 120 фунтів ($170).

Про те, чи купив він все ж собі нові джинси, історія замовчує.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?