Програміст з Betsson обвинувачується в шахрайстві у великих розмірах

Рейтинг Букмекерів

На Мальті співробітник букмекерської компанії Betsson Крістіан Александр Ван Дален обвинувачується  в обмані роботодавця на суму в 153 тис євро. 41-річний програміст умисне завищував трафік сайту і отримував за це додаткову комісію, повідомляє Times of Malta.

Програміст отримував 25-50% комісії від ставок гравців

Програміст отримував 25-50% комісії від ставок гравців

Голландський фахівець, який проживає на Мальті, не визнав себе винним за сімома пред’явленими обвинуваченнями. Ван Дален підозрюється в тому, що штучно завищував кількість клієнтів букмекера шляхом створення фіктивних акаунтів, використовуючи при цьому дані вже зареєстрованих гравців.

У Betsson Service Group програміст відповідав за створення ігрових веб-сайтів і в якості премії отримував комісію в розмірі 25-50% від ставок клієнтів. Таким чином, пронирливому фахівцеві вдалося обдурити керівництво букмекерського холдингу на 153 тис євро.

Частину своїх нелегальних доходів програміст зберігав на електронному гаманці Neteller, а частину передавав дружині, яка працює в одному з місцевих банків. Рішенням суду всі фінансові активи сім’ї заморожені до завершення розслідування.

Раніше ми писали, що виручка Betsson в 3-му кварталі 2015-го року зросла на 24%.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?