Професіонали грального бізнесу зберуться на Georgia Gaming Congress

Рейтинг Букмекерів

25-го лютого 2016-го року в Тбілісі відбудеться міжнародний гральний форум Georgia Gaming Congress. Як повідомили «Рейтингу Букмекерів» в компанії-організатора івенту Smile Expo, представники бізнесу, влади та експертного співтовариства обговорять перспективи гемблінга на 2016-й рік та ознайомляться з новітніми продуктами від розробників софта і устаткування.

Професіонали індустрії зберуться в гостинному Тбілісі

Професіонали індустрії зберуться в гостинному Тбілісі

Georgia Gaming Congress встиг зарекомендувати себе як наймасштабніший захід для представників гральної індустрії в Грузії. Організатори взяли найкраще з досвіду проведення форуму 2015-го року та мають намір запросити на наступний захід ще більше спікерів, представників влади та зарубіжних гостей.

Грузія відома своїм досвідом реформ та лібералізації бізнесу. Крім іншого, країна є і одним зі світових лідерів у розвитку гральної сфери. Місцеві компанії-оператори швидко підхоплюють і розвивають нові напрями індустрії азарту: від роботи з біткоінами до фентезі-спорту. Важливу роль відіграє і вигідне становище держави. Адже в країнах-сусідах гральний бізнес або заборонений, або обмежений дуже суворими рамками.

Пошуки нових стратегій, розуміння потреб аудиторії, розробка софта і специфіка законодавства в регулюванні нових напрямків гемблінга – всі ці питання вимагають роз’яснень та обговорень. Для цього професіонали індустрії і зберуться на Georgia Gaming Congress 2016.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?