Президент «Зеніту» Дюков: букмекери можуть приносити до 2 млрд рублів в бюджет країни

Рейтинг Букмекерів

Президент футбольного клубу «Зеніт» Олександр Дюков виступив на підтримку букмекерських компаній і зняття заборони на продаж слабоалкогольних напоїв на стадіонах, повідомляє TACC.

Дюков також запропонував зняти заборону з продажу пива на стадіонах

Дюков також запропонував зняти заборону з продажу пива на стадіонах

Виступаючи на засіданні Ради при президенті РФ з розвитку фізичної культури і спорту та організаційного комітету «Росія-2018» з підготовки та проведення чемпіонату світу з футболу, президент пітерського клубу зазначив, що букмекерські компанії можуть щорічно приносити в бюджет країни по 1,5-2 млрд рублів ($22-28 млн). І це лише за скромними оцінками.

Нагадаємо, що раніше депутат Законодавчих зборів Санкт-Петербурга Віталій Мілонов виступив з ініціативою опитування серед мешканців міста про необхідність існування букмекерських компаній.

Дюков також зазначив, що футбольний матч є подією розважального характеру, і порівняв похід на стадіон з переглядом фільмів у кінотеатрі або відвідинами концертів, де вживання слабоалкогольних напоїв не заборонено, а є однією зі складових відпочинку.

«Просимо підтримати пропозицію зняти заборону на продаж слабоалкогольного пива. Зараз немає проблем з рекламою пива, але продаж на стадіоні заборонений», – зазначив президент «Зеніта».

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?