Президент ВФВ назвав маячнею інформацію про договірний характер матчу «Зеніт-УОР» – «Нижній Новгород»

Рейтинг Букмекерів

Президент Всеросійської федерації волейболу Станіслав Шевченко категорично спростував можливість того, що матч молодіжних волейбольних команд «Зеніт-УОР» – «Нижній Новгород» міг бути договірним.

В ВФВ не сомневаются в чистоте российского волейбола

У ВФВ не сумніваються в чистоті російського волейболу

«Тут і коментувати нічого. Це повна маячня», – наводить слова чиновника «Спортфакт».

Нагадаємо, представники букмекерських контор FavBet і Vbet повідомили «Рейтингу Букмекерів», що матч молодіжної ліги Росії з волейболу «Зеніт-УОР» – «Нижній Новгород», що відбувся 4 лютого і завершився перемогою «Зеніту» з рахунком 3:0 (25:23 , 25:21, 25:16), має всі ознаки договірного.

Інформація про підозрілу грі вже відправлена ​​в міжнародну організацію Federbet, що займається боротьбою з договірними матчами. Аналітики букмекерів не сумнівається, що Federbet визнає зустріч договірною.

У грудні 2015 року букмекери також фіксували підозрілу активність в матчі цих клубів. Однак, в тому випадку йшлося про поєдинок дорослих команд в рамках Суперліги.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?