Президент УЄФА: «Спіймані на договірних матчах повинні бути вигнані з футболу»

Рейтинг Букмекерів

У Римі відбулася зустріч робочої групи УЄФА з боротьби з договірними матчами.

Олександр Чеферін: «Спіймані на договірних матчах повинні бути вигнані з футболу»

На четвертій зустрічі робочих груп УЄФА з боротьби з договірними матчами були присутні представники Європолу, Ради Європи, національного агентства Великобританії з боротьби зі злочинністю, комісії з контролю за азартними іграми в Великобританії, італійської поліції та делегати інших правоохоронних структур і органів контролю за азартними іграми.

УЄФА відзначив успіх своєї програми з боротьби з договірними матчами на ЄВРО-2016, де жоден поєдинок не дав приводу засумніватися в чесності результату.

«Одна з моїх головних завдань на посаді президента УЄФА полягає в тому, щоб дати новий поштовх кампанії із захисту чесності і справедливості в нашому виді спорту, а також зупинити договірні матчі, практику незаконних ставок і корупцію. Договірні матчі не повинні і не будуть сходити з рук. Спіймані повинні бути вигнані з футболу», – заявив президент УЄФА Олександр Чеферін.

Чеферін підкреслив, що УЄФА і футбольна сім’я не можуть поодинці боротися з проблемою договірних матчів і повинні тісно співпрацювати з органами правопорядку.

Створена УЄФА система з виявлення шахрайства в букмекерському бізнесі щорічно відстежує більше 30 тисяч матчів в єврокубках і національних чемпіонатах. На зустрічі в Римі вітали рішення щодо клубу «Скендербеу», яке проклало важливий шлях для майбутніх процедур, пов’язаних з договірними матчами.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?