Президент УПЛ: «З Баранкою можна розкривати європейські та азіатські IP-адреси беттерів»

Гончар Тарас

Очільник української Прем’єр-ліги Володимир Генінсон поділився міркуваннями та інформацією щодо запрошення та співпраці з новим головою Комітету з питань етики та чесної гри Федерації футболу України (ФФУ) Франческо Баранкою. На його думку, запрошення такого фахівця розширить можливості боротьби з договірними матчами у вітчизняному футболі.

Генінсон: Баранка буде перебувати в Україні не на постійній основі

«На Виконкомі був призначений новий голова Комітету з етики та чесної гри, а також він буде футбольним прокурором – Франческо Баранка. – зазначив Володимир Генінсок в інтерв’ю sport.ua. – Це людина, яка в 2006 році була всередині найбільшого скандалу в Італії. Він знає все це зсередини, як це будується. Ця людина працює безпосередньо з УЄФА, отримує всю інформацію від них.

Баранка зможе нарешті привести в життя закон Павелка

Це людина, яка зможе нарешті правильно користуватися законом Андрія Васильовича Павелка, приводити його в життя. Правильно весь час говорив Франческо, ми вже півроку ведемо з ним переговори, як це побороти. Він каже: «Все це знаходиться в низах». Тобто ті молоді хлопці, які зараз грають, скоро будуть у вищій лізі. Це потрібно на корені прибирати».

За словами очільника Прем’єр-ліги, кожен клуб пройде семінар. Франческо особисто буде присутній разом зі своїми співробітниками, які прилетять з Європи. Вони покажуть, як можна абсолютно спокійно обчислити кожного гравця на полі. Наприклад, за допомогою статистики, яку надають дві компанії: як Wyscout, так і Sportradar, яка є безпосереднім партнером УЄФА.

Франческо має можливість розкривати IP-адреси беттерів і поза Україною

Окрім того, президент УПЛ розповів, як розкриваються беттери. «Як тільки ми уклали договір з такою компанією або як тільки людина такого рівня, як Франческо, став на чолі цього Комітету – він має можливість розкривати IP-адреси беттерів і поза Україною. Тобто коли ми знаходимося всередині нашого законодавства, українського – це дуже важко зробити. Коли у нас договір з великим партнером за кордоном – можна розкривати як азіатські IP-адреси, так і європейські. Рецепт простий: пояснити людям, що рано чи пізно вони попадуться. Питання: чи варто їм зараз взяти мільйони доларів або ж сісти в тюрму, втратити своє майбутнє в футболі і своє чесне ім’я:».

Володимир Генінсон додав, що Франческо Баранка буде перебувати в Україні не на постійній основі, тому що беттерів можна відстежувати і не перебуваючи в країні. Працюватиме людина, яка буде безпосередньо сидіти на місці, яка буде розробляти стратегію і план роботи з кожним клубом: U-19, U-21, доросла команда. Франческо зі свого боку буде повністю готувати план того, як це впровадити в Україні і як відстежувати все це в режимі онлайн.

Чия креатура Баранка? В принципі нічия. Він сам з’явився в Україні

До того ж функціонер зупинився на питанні запрошення нового голови Комітету ФФУ. «Це та людина, яку знають всі великі компанії в Європі. Якщо не помиляюся, він співпрацює з 16 або 17 клубами вищої ліги європейських чемпіонатів. У нас – два співпрацюють. Це та людина, яка була весь час на слуху, яка ніколи не залишалася байдужою. Він особисто зацікавлений в тому, щоб не було договірних матчів. І він намагається працювати на випередження. Тому ми його дуже добре знали. Чия він креатура? В принципі нічия. Він сам з’явився в Україні. Дуже хороші відгуки були про саму людину».

Читайте також:

Ексклюзив. Франческо Баранка (Federbet): «Робота в ФФУ – це великий виклик для мене»

Аналіз руху ставок. Як в Україні розслідують договірні матчі

90% футболістів визнали наявність договірних матчів у Першій лізі

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?