Президент UFC: МакГрегор запропонував парі в $3 млн на те, що нокаутує Мендеса в другому раунді

Рейтинг Букмекерів

Фігура Конора МакГрегора стає культовою в індустрії змішаних єдиноборств. Досягти такого успіху ірландський боєць зумів багато в чому завдяки кам’яній впевненості в своїх силах.

МакГрегор обожнює робити епатажні заяви

МакГрегор обожнює робити епатажні заяви

Президент промоушена UFC Дана Вайт поділився кумедною історією, пов’язаною з МакГрегором. Як виявилося, перед поєдинком з Чедом Мендесом Конор запропонував Вайту і співвласникові UFC, відомому діячеві грального бізнесу Лас-Вегаса Лоренцо Фертітта парі на $3 млн. МакГрегор наполягав на своїй перемозі нокаутом вже в другому раунді бою, що здавалося верхом самовпевненості.

В результаті ірландський боєць стримав слово і відправив Мендеса на покриття октагону в другому раунді, завоювавши тимчасовий титул чемпіона організації в напівлегкій вазі. «Слава богу, ми не поставили», – згадує Вайт.

«Він робить все, що говорить. Ти думаєш, що він говорить нісенітниці, коли обіцяє вибити Алдо, хлопця, котрий не програвав впродовж десяти років, за чотири хвилини першого раунду. Однак потім він виходить і відправляє його в нокаут за 13 секунд», – передає слова президента UFC Fox Sports.

Варто додати, що 27-річний МакГрегор у найближчому майбутньому може стати першим бійцем UFC, який заробить за кар’єру професійного файтера $100 млн. 5-го березня в Лас-Вегасі ірландець зустрінеться з чемпіоном в легкій вазі Рафаелем Дос Аньосом. Конор вважається андердогом в бою, що пройде не в «рідній» для нього ваговій категорії.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?