Президент «Скали»: «Баранка або в долі, або непрофесіонал»

Гончар Тарас

Очільник друголігової «Скали» Микола Кміть, коментуючи скандальний матч своєї команди проти «Вереса», висловив недовіру голові Комітету з питань етики і чесної гри Федерації футболу України Франческо Баранці.

uaed0cb2394a7

Президент «Скали»: «Баранка або в долі, або непрофесіонал»

«Ми тоді розпустили всю команду – грала молодь. Логічно, що мали програти. Але ставка була на те, що «Верес» заб’є у першому таймі. Та їхня помилка, що з нами не домовилися. «Верес» вийшов на перший тайм розслабленим і пропустив два м’ячі – більше 40 тисяч доларів згоріли», – заявив президент «Скали».

За словами Миколи Кмітя, у другому таймі суддю так «зарядили», що він зарахував два голи у ворота «Скали» з двометрових офсайдів, після чого «Верес» у підсумку переміг 2:4.

«У другому таймі звідкись приїхали два мерседеси і хапнули того суддю. Мазяр стояв біля мене, а потім зразу побіг до них. Коли Баранка говорить, що «Скала» зливала – він або в долі, або непрофесіонал. Ми написали йому листа і все затихло», – сказав пан Кміть.

Нагадаємо, що перед спарингом «Скала» – «Верес» намагалися підкупити футболіста. Більше того, за словами Франческо Баранки, зараз букмекери уникають матчі за участю стрийської команди.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?