Президент «Руху»: «З ФФУ повідомили, що на гру з «Нивою» поставили аномальну ставку»

Тарас Гончар

Під час другого тайму президенту «Руху» Григорію Козловському зателефонували з комітету етики і чесної гри ФФУ та повідомили, що на товариський матч «Рух» – «Нива» поставили велику суму коштів.

14371328

Президент «Руху»: «Зателефонували з ФФУ і сказали, що на гру з «Нивою» поставили велику ставку»

«Сьогодні відбувся справді дуже цікавий факт. Мені подзвонили з Комітету етики та чесної гри ФФУ і сказали, що на наш матч поставили велику аномальну ставку на те, що тернопільська «Нива» сьогодні програє з різницею в два з половиною м’ячів. На сінгапурській чи лондонській біржі, я в тому не розбираюся», – заявив Григорій Козловський.

За словами президента «Руху», клуб готовий серйозно боротися з явищем матчів з фіксованим результатом.

«Дуже хотілося покарати цих людей. Хочу передати привіт тим людям, які не заробили гроші (не хочу називати прізвища), і сказати, що з нами в такі ігри грати не можна. Будемо припиняти такі речі аж до зупинок матчу. Ми порадилися, Кучук зупинив гру і попросив футболістів грати в утримання м’яча цілий тайм. Це на той випадок, щоб футболісти в свої ворота випадково не забили. Голова Комітету з етики та чесної гри Франческо Баранка після матчу подякував за наш вчинок. Ми з ним партнери в цій справі. «Рух» у перших рядах боротьби з договірними матчами», – сказав Козловський прес-службі «Руху».

Зазначимо, що товариський матч між «Рухом» і тернопільською «Нивою» завершився перемогою господарів з рахунком 2:0.

Нагадаємо, що голова Комітету етики та чесної гри Федерації футболу України Франческо Баранка розповів, скільки могли заробити організатори договірних матчів в сезоні 2017/2018.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?
Сайт «» не підтверджена,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт