Президент «Олімпіка» Владислав Гельзін: «Можна сказати, що ми нібито купили перемоги у «Металурга» і «Металіста». Але де докази?»

Олександр Веселов

Граючий президент донецького «Олімпіка» Владислав Гельзін, який раніше заявляв, що готовий пройти тест на детекторі брехні, якщо того забажають керівні органи нашого футболу, сьогодні заявив, що в суперечках з програмою «ПРОФУТБОЛ», яка звинувачує «Олімпік» в нечесній грі, рано ставити крапку.

Президент донецького «Олімпіка» Владислав Гельзін

Президент донецького «Олімпіка» Владислав Гельзін

«Конфлікт з програмою «ПРОФУТБОЛ»? Напевно, ще рано ставити крапку. Ці суперечки підвищують рейтинг телепередачі, тому їм вигідно роздмухувати полум’я. Ми ж намагаємося захистити своє ім’я, і ​​будемо надалі це робити, незважаючи на будь-які звинувачення. Міг би сказати прямо, що про все це думаю, але намагаюся бути делікатним», – цитує слова Гельзіна газета «Український футбол».

«За нас чомусь вирішують: посилили нашу гру заміни, послабили … Зараз можна спокійно сказати, що ми нібито купили перемоги у «Металурга» і «Металіста». Але де докази? Не можна безпідставно і голослівно звинувачувати.

Якби гравці нашого клубу були заплямовані якимись брудними справами, то на них би це впливало. А коли вони чисті перед законом і своєю совістю, то просто не звертають на це уваги і продовжують наполегливо працювати. Останні результати із запорожцями та харків’янами якраз це підтверджують. Можу вас запевнити: в нашому колективі здорова, робоча атмосфера, видно, що хлопці налаштовані перемагати, тому готові битися один за одного», – завершив Владислав Гельзін.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?