Президент «Олімпіка» Владислав Гельзін готовий пройти перевірку на детекторі брехні

Рейтинг Букмекерів

Донецький «Олімпік» відповів на звинувачення програми «ПРОФУТБОЛ» в нечесній грі з боку донецького клубу, а також на слова президента Federbet Франческо Баранки про розмір ставок на цей матч. У заяві клубу йдеться в тому числі про те, що президент клубу Владислав Гельзін за необхідності може підтвердити свої слова на детекторі брехні. «Рейтинг Букмекерів» публікує витримки з цієї заяви, з повним її варіантом можна ознайомитись тут.

https://i0.wp.com/olimpik.com.ua/Content/upload/otvet_olimpika_programe_profutbol14102015001.jpg?resize=839%2C631

Донеччани готові боротися проти дивних матчів

Як відомо, матч 9-го туру української Прем’єр-ліги «Олімпік» – «Шахтар» (2:3) викликав підозри у колективу програми «ПРОФУТБОЛ» на предмет чесності боротьби.

Втім, наставник «Олімпіка» Роман Санжар заявив, що звинувачення на адресу команди після матчу з «Шахтарем» звучать абсурдно. ФФУ запросила головного тренера та капітана «Олімпіка» для надання свідчень по підозрілим матчам за участі донецького клубу.

«ФК «Олімпік» не брав, не бере та не збирається брати участь у договірних матчах. Якщо нам стане відомо про такі випадки, ми негайно подамо відповідні заяви в Комітет з етики та чесної гри ФФУ для проведення розслідування і будемо вимагати довічного відсторонення винних від футболу, незалежно від їх статусу і становища.

«Олімпік», повністю або частково, не бере і не збирається брати участь у грі на тоталізаторі та ставити на результати матчів наших команд. Справді, нами були виявлені футболісти молодіжної команди, які в минулому сезоні були підкуплені агентом «контори» і намагалися грати на конкретний результат. Вони були негайно відсторонені від ігрового і тренувального процесів і з ними були розірвані контракти. Рішення щодо їх подальшої долі у футболі повинні приймати органи футбольного правосуддя ФФУ. Якщо буде враховано наша думка, ми вимагатиме для них найсуворішого покарання.

На жаль, молодіжна команда ФК «Олімпік» другий сезон знаходиться поза домом і далеко від основної команди. Ми не приховуємо, за таких умов клуб не має можливости повноцінно займатися цією командою. Можливо, це і стало причиною тих зловживань, які були нами ж виявлені. Але при цьому свідомо опускається той факт, що на сьогоднішній день ФК «Олімпік» є єдиним українським клубом, який провів реальну роботу по виявленню таких зловживань! ЄДИНИМ!

Владислав Гельзін підтверджує свою готовність пройти перевірку на поліграфі, якщо цього зажадають офіційні органи футболу. А піднімати рейтинг «Профутбол» за рахунок свого іміджу – вибачте», – йдеться в заяві «Олімпіка».

Нагадаємо, що в локальних букмекерів підозр цей матч не викликав, хоча представник Favbet відзначив, що «Олімпік» – найбільш небезпечна в плані «підозрілих» матчів команда УПЛ.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?