Президент «Олімпіка»: «Давайте заборонимо ставки на український футбол»

Тарас Гончар

Президент «Олімпіка» Владислав Гельзін розповів про боротьбу з договірними матчами в донецькому клубі та запропонував заборонити ставки на український футбол, аби побороти організацію матчів із фіксованим результатом.

gelzin

Президент «Олімпіка»: «Давайте заборонимо ставки на український футбол»

«Станом на сьогодні в договірних матчах підозрюється 35 із 52 клубів України, проте говорять лише про «Олімпік». Ми розібралися в своєму клубі та вигнали тих футболістів, які були замішані в нечесній грі. Не Циганик і не Баранка, а ми провели власне розслідування. До слова, хотіли покарати не лише гравців, а й організаторів договірних матчів, які виходили на наших футболістів, але поки не вдалося», – сказав Владислав Гельзін в ефіри програми «Вацко Live».

Президент «Олімпіка» також розкритикував голову Комітету з етики та чесної гри Франческо Баранку.

«Баранка говорив, що надасть факти участі «Олімпіка» в договірних матчах, але від нього я почув лише шантаж. Нехай краще розповість про свої махінації в Італії з «Лаціо». Я з ним перестав спілкуватися після того, як Баранка відмовився допомогти мені знайти організаторів договірних матчів. Мабуть, у нього «дороге» крісло та хороша зарплатня», – розповів Гельзін.

Очільник донецького клубу рекомендує заборонити ставки, щоб побороти договірні матчів в Україні.

«Звичайно, що в українському є матчі з фіксованим результатом. Особливо в молодіжних чемпіонатах. Хіба не простіше піти від зворотного? Давайте заборонимо приймати ставки на український футбол, щоб не було цього», – запропонував Гельзін.

Нагадаємо, що молодіжні команди «Олімпіка» підозрюють у 35 договірних матчах. На засіданні КДК ФФУ Франческо Баранка пропонував зняти донецькі команди U-19 та U-21 з поточного та наступного сезонів чемпіонату України.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?