Президент «Металурга»: «Здивований, що «Авангард» пішов з поля»

Гончар Тарас

Вчора директор краматорського клубу Андрій Безсонний прокоментував своє рішення перервати товариський матч «Металург» – «Авангард». Сьогодні черга дійшла до президента запорізького ФК Андрія Богатченка, який відреагував на події, які продовжилися після скандального спарингу.

Президент «Металурга» обурений інформацією, яка з’явилася в ЗМІ після гри

«Я був дуже здивований. Всі ці ігри та розмови я спочатку сприймав з гумором і не особливо в них вникав. Хоча перед грою до нас зателефонував Кочетов і сказав звернути увагу. Я здивувався: що значить – звернути увагу? Може, нам не варто взагалі проводити цю гру, не виходити на поле? Він відповів: ні, грайте, але зверніть увагу», — розповів Андрій Богатченко.

За словами президента «Металургу», «Авангард» жодним чином не пояснив своє рішення забрати гравців з поля. Більше того, до запорізького клубу ніхто не звертався після контрольного поєдинку.

«Ми виклали на сайті відео матчу з «Авангардом». Кожен може подивитися. Я особисто тричі переглядав і не помітив криміналу в діях моїх футболістів. Єдине – можна сказати, що воротар четвертий пропустив. Але все повісити на 17-річну дитину за одну помилку? Вважаю, що це неправильно», — розповів Андрій Богатченко виданню sportarena.com.

Нагадаємо, що 27 лютого відбувся спаринг «Металург» Запоріжжя – «Авангард» Краматорськ, який було перервано через підозру у фіксованому результаті. Директор краматорського клубу Андрій Безсонний уже прокоментував своє рішення забрати футболістів з поля.

Додамо, що матч Меморіалу Закарлюки «Металург» З – «Арсенал» міг бути договірним, а клуб «Россо Неро», на основі якого було відроджено «Металург», також був помічений у «дивних» матчах. До того ж ПФЛ закликала до боротьби з договірними матчами.

Крім того, на контрольний поєдинок «Геліос» – «Металург» Запоріжжя свого часу поставили понад 90 тисяч доларів на ринок перемоги господарів поля. Майже ідентичну суму ми зафіксували на інший спаринг запорізького «Металурга» – проти «Полтави».

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?