Президент LFP Хав’єр Тебас: «Деякі гравці Прімери роблять ставки»

Олександр Веселов

Сьогодні широкого розголосу набула тема підозрілого матчу в чемпіонаті Іспанії, тому до цього питання зараз прикута значна увага. Президент Професійних футбольних ліг Іспанії (LFP) Хав’єр Тебас розповів, наскільки висока загроза договірних матчів в одній із найбільш престижних футбольних ліг світу – іспанській Прімері.

Хав’єр Тебас зазначив, що за сезон в Прімері відбувається 3-4 підозрілі зустрічі

Хав’єр Тебас зазначив, що за сезон в Прімері відбувається 3-4 підозрілі зустрічі

«Звісно, враховуючи загальну кількість матчів в Прімері (380), ризик натрапити на договірний поєдинок достатньо високий. Тому ми вживаємо всіх необхідних заходів, аби заздалегідь попереджати тривожні ситуації. В нас є спеціальний відділ, який займається цими питаннями», – говорить Хав’єр Тебас в інтерв’ю El Mundo.

«У нас є інформація, що деякі гравці Прімери роблять ставки. Очевидно, що футболіст не має права здійснювати ставки на змагання, в яких бере участь, це серйозний злочин, котрий карається не тільки в кодексі правил Прімери, а також в законі про азартні ігри.

Якщо говорити про підозрілі матчі, то за сезон в Прімері ми отримуємо 3-4 подібні випадки. Але це не означає, що дані поєдинки обов’язкового договірні. Попередження не свідчать про порушення. В Сегунді таких зустрічей трохи більше – 7-8», – зазначив голова LFP.

Наприкінці минулого року «Рейтинг Букмекерів» публікував матеріал, де було розглянуто проблему корупції в іспанському футболі.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?