Президент «Інгульця»: «Мені пропонували півмільйона гривень за договірний матч»

Тарас Гончар

Власник клубу Першої ліги «Інгулець» Олександр Поворознюк розповів, як його футболісти колись намагалися взяти участь у договірному поєдинку та яка ситуація щодо матчів з фіксованими результатами в нижчих лігах України наразі.

500124

Президент «Інгульця»: «Мені пропонували півмільйона гривень за договірний матч»

«Це було в Другій лізі, коли ми грали з «Волинню» в Кубку України. Підходить до мене один фраєрок і каже: «Дам вам 500 тисяч, якщо програєте з різницею в 5-6 м’ячів. Якщо хочете, я поговорю з захисниками і розповім, як це робити». Я відповідаю: «Помнож цю цифру на три і я прих***ю «Волинь». Просто приб’ю її. Мої будуть іти головами в підкатах, щоб виграти». А він: «Та ні, мені треба, щоб ви програли. Не зробите ви, то зроблять ваші футболісти», – згадує президент «Інгульця» в інтерв’ю порталу «Футбол 24».

Виявилося, що гравці прийняли пропозицію організатора договірних матчів, однак не змогли забезпечити потрібний результат. Після цього клуб розірвав контракти з усіма футболістами.

На думку Олександра Поворознюка, найбільшою проблемою українського футболу є матчі з фіксованим результатом.

«Договірні матчі – ракова пухлина. Гляньте на справу «Гірника-Спорта» та «Маріуполя». Там були мої детектори брехні – у мене є свої спеціалісти та апарати. Коли заходили гравці «Гірник-Спорта», то коти пообривали всі стіни. Ті футболісти валер’янкою пообливали все, щоб заспокоїти свої душі. Це всіма визнаний і реальний договірний матч. А де зараз «Маріуполь?», – розповів президент «Інгульця».

Олександр Поворознюк пропонує за нечесну гру карати футболістів пожиттєвою дискваліфікацію.

«Як Сталін робив на Красній площі, коли упіймали когось в трамваї без квитка? Розстріляли і все. Треба жорстка рука, але не знаю, де її взяти. Якби всі так думали про футбол, як ми, «Рух» чи «Балкани», то і футбол був би іншим», – переконаний президент «Інгульця».

Нагадаємо, що команду українського тренера підозрюють у договірному матчі в Казахстані.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 1
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?