Президент ФК «Олімпік» Владислав Гельзін: «Офіційно заявляю, команда не брала участі в договірних матчах»

Олександр Веселов

Президент футбольного клубу «Олімпік» Владислав Гельзін в черговий раз спростував звинувачення в тому, що його підопічні могли брати участь в цілому ряді матчів з наперед визначеним результатом, в чому донецький клуб підозрюють деякі представники громадськості.

Всі гравці та співробітники клубу запевнили Гельзіна, що не мають стосунку до договірних матчів

Всі гравці та співробітники клубу запевнили Гельзіна, що не мають стосунку до договірних матчів

«Ще три місяці тому, коли з’явилася така інформація, ми провели розслідування всередині клубу. На ім’я президента кожен гравець і кожен співробітник написали пояснювальні. Усі відзначали, що не знають, не чули і тим більше не брали участі в подібних речах. А те, що головний тренер команди Роман Санжар не йде, так його не кличуть. І він, і я готові дати пояснення, щоб все закінчилося і громадськість дізналася правду, а не якісь історії.

Коли всьому цьому вперше було надано розголосу, ми задумалися: може чогось не знаємо? Зібрали всіх футболістів і співробітників. Як я вже сказав, вони написали пояснювальні, що в махінаціях не брали участь. Офіційно заявляю, що ні в чому команда не брала участі», – цитує слова Гельзіна сайт UA-Футбол.

Наприкінці минулого чемпіонату донецький «Олімпік», який чудово виступав в першій половині сезону, програв 10 із 12 матчів, що призвело до серйозних підозр стосовно договірного характеру цих поєдинків. Втім, Владислав Гельзін пояснює ситуацію наступним чином:

«Деякі наші футболісти були запрошені в інші клуби і, по суті, догравали чемпіонат. Деякі емоційно перегоріли. Побачили, що в єврокубки не попадаємо. Але головне – відсутність нормальних тренувальних полів і те, що ми не можемо бути вдома, в Донецьку, не можемо грати для своїх уболівальників. Це позначається».

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?